Кожен бізнесмен чудово знає, що одним із головних елементів маркетингу є пряма реклама. А хороша реклама вимагає чималих зусиль, часу і, що найголовніше – капіталовкладень. Саме їх часто і не вистачає для організації дієвої рекламної кампанії. Але виявляється, є деякі способи створення хорошої самореклами, для запуску яких не потрібні великі фінансові вливання. Брендована упаковка – один із таких способів. 

Picture background

 

Поліетиленовий пакет як універсальний маркетинговий інструмент

Найпростішим і одночасно найдієвішим способом реклами власного бізнесу стає фірмовий поліетиленовий пакет, який за короткий час можуть побачити безліч потенціальних клієнтів. Сьогодні багато різних компаній, що стали доволі успішними, продовжують використовувати цей спосіб. А все тому, що він дозволяє:

  • витрачати мінімальні кошти на виготовлення чи замовлення пакетів;
  • отримувати ефективну рекламну продукцію;
  • розповсюджувати продукцію природним способом;
  • проводити безплатну рекламу серед цільової аудиторії.

Найбільший зиск від реклами на пакетах полягає в тому, що їх використання є постійним, тому назву та логотип бренду побачить безліч людей не один раз.

Пакет з логотипом: як це працює на залучення клієнтів

Механізм залучення потенційних клієнтів насправді є досить простим, але дуже ефективним. Для початку потрібно розробити макет рекламного плаката, що буде наноситись на поліетиленовий пакет. Зробити це можна самому, довірити спеціально підготовленим людям чи замовити у фірмі, що виготовляє такі елементи пакування. Там справжні професіонали продумають з урахуванням побажань клієнта дизайн майбутнього пакета з нанесеним логотипом компанії чи іншим текстом або малюнком. 

Цей пакувальний елемент має бути привабливим та одночасно заохочувати клієнтів зайти на сайт компанії замовника чи скористатись його послугою.

Picture background

 

Далі починається виготовлення створеного пакета. Сьогодні люди постійно відвідують торговельні заклади, де роблять різноманітні покупки. Вони використовують для цього перенесення товару пакувальні кульки, які пропонує магазин. При цьому більшість покупців намагаються придбати яскраві та барвисті пакувальні засоби, а не безликі прозорі. Реклама, розміщена на них, добре запам’ятається. 

Крім того, покупці після цього будуть відвідувати безліч інших локацій, де інші люди матимуть змогу побачити пакети і також ознайомитися з рекламою бізнесу. Нерідко покупці використовують повторно придбані пакети, і розпочата раніше рекламна кампанія буде продовжена. Таким чином, чим довше буде використовуватися пакет, тим більше людей зможуть отримати інформацію про ваші послуги або товари.

Сьогодні виготовляється багато різних модифікацій поліетиленових пакетів та розмірів. Але для реклами потрібно замовляти найбільш зручний, який частіше обирають покупці. Після цього доповнити його яскравим та запам’ятовуваним логотипом, успіх рекламної кампанії гарантований. Більш того, за яскравим та зручним пакетом покупці зможуть оцінювати і якість самої компанії.