zsteTxWixPY14zYQUwk8hOZut7LnfD3ttJHb6SEx-NatLwFbQ54EX3yUESlW0iUgu_ARPBBDzZR9HwDwmRZASvyP2LfXCjT5oLGIK_JiI13WFprdHIQ-4Pwmp1Gs6T6SV4G47IE29evpNah0mEYKcHE

Кутовий диван є доречним в будь-якій кімнаті. Зазвичай ми асоціюємо його з кухнею, але не менш вдало він поєднується з інтер’єром вітальні, спальні, дитячої кімнати. Отже, придбати кутовий диван – це вдале рішення.

Мінімум часу – максимум переваг

Хочете, щоб пошук вашого нового дивану зайняв щонайменше часу? Але при цьому бажаєте обрати для вашої кухні найкращий кутовий диван? Рішення є: відвідайте інтернет-магазин https://ddn.ua/ua/dyvany-kutovi-na-kukhnyu.html, де на вас вже чекають обізнані в усіх тонкощах менеджери. Вони підкажуть саме той варіант, який відповідатиме усім вашим вимогам. Тож ви зможете купити кутовий диван на кухню, витративши на це мінімум часу. При цьому отримаєте максимальну кількість переваг, які мають кутові дивани.

Чому кутовий, а не прямий?

На відміну від прямих диванів кутовий диван в кухні несе особливе інтер’єрне навантаження. Він заповнює кутову зону приміщення, яка тепер не буде порожньою. Також за допомогою кутового дивану можна провести загальне зонування кухні, окресливши зони приготування їжі, прийому їжі, відпочинку за чаєм або кавою тощо. Також кутовий диван є найкращим рішенням, щоб розмістити кількох гостей під час кухонних посиденьок. Саме на ньому розміститься більше людей, ніж на прямому, а місця при цьому він займе значно менше. І головна причина обрати кутовий диван – раціональне використання простору вашої кухні.

Переваги кутових диванів від ДДН

Кутовий диван зазвичай допомагають заощаджувати простір, і це є їх «родзинкою!, коли йдеться про порівняння з іншими моделями диванів. Крім того, варто зазначити такі переваги:

  • кутовий диван можна використовувати як просторе двоспальне ліжко за умови обрання відповідного механізму трансформації;
  • використання у процесі виготовлення дивану натуральної деревини, що робить його безпечним для здоров’я;
  • широкий асортимент оббивок, які можна підібрати за бажанням, обираючи не лише текстуру тканин, але й колір;  
  • можливість обрати кутовий диван за розмірами, а також за дизайнерським рішенням, яке б дозволило виробу органічно поєднатися з меблями у стилі, що панує в існуючому інтер’єрі.

Щоб кутовий диван служив довше

Варто дотримуватися рекомендованих правил щодо експлуатації дивана. Наприклад, в інструкціях до виробу зазвичай зазначають, скільки становить максимально допустиме навантаження. Не слід перевищувати цей показник, щоб не завдати шкоди пружності, міцності та іншим властивостям дивану. Також обов’язково ознайомтеся з інформацією, як саме можна чистити оббивку дивану, щоб не зіпсувати її ще більше.