Мати красиву підтягнуту фігуру мріє кожна жінка, проте не завжди є можливість здобути та підтримувати її завдяки збалансованому харчуванню та спорту. Стрункий животик може здаватись недосяжним, якщо є фізичні обмеження, які не дають робити вправи, наприклад, діастаз або проблеми із хребтом. Водночас розлади харчової поведінки також створюють майже непоборні перепони перед правил ним харчуванням. На щастя, сучасні досягнення естетичної медицини пропонують швидкі та безпечні методи, які позбавлять від зайвого об’єму в зоні талії. Одним із найпопулярніших варіантів є ліпосакція живота.

3 причини не відмовлятися від ліпосакції живота

3 причини зробити ліпосакцію

Ліпосакція — це метод пластичної хірургії, який передбачає розділення жирової тканини безпосередньо під шкірою та видалення її надлишку спеціальним апаратом. У порівнянні з іншими методами ця операція менш травматична, оскільки хірург не робить великі надрізи, а працює через маленькі проколи шкіри за допомогою канюлі. Залежно від обсягу жирової тканини, яку треба забрати, процедура триває від 30 хвилин до 2–3 годин.

На користь ліпосакції говорять такі три її переваги:

  1. Дає швидкий результат. Замість довготривалих тренувань роками із великим навантаженням ви отримуєте бажану фігуру без надмірних зусиль і в короткий термін. Уже за 2–4 місяці, коли реабілітаційний період дійде кінця та зникнуть набряки ви будете бачити в дзеркалі ще більш красиве відображення та насолоджуватися новими формами.
  2. Не вимагає надалі дотримання суворої дієти. Іноді для зменшення ваги роблять баріатричну операцію, тобто зменшують шлунок, і через це люди мають завжди дотримуватися серйозних обмежень у харчуванні. А от після ліпосакції лише в перші тижні треба коригувати харчування, аби запобігти здуттю та шлунковим розладам. Після можна повернутися до звичного режиму харчування.
  3. Можна одночасно з ліпосакцією прибрати й надлишок шкіри. Особливо це актуально після вагітності або стрімкого схуднення, коли шкіра дуже розтягнута, а її еластичності не достатньо для того, щоб вона набула попереднього стану. Також можна поєднати операцію з ліпофілінгом, коли жирова тканина частково переміщується хірургом в іншу частину тіла, де треба збільшити об’єм, наприклад, у груди або стегна.

3 причини не відмовлятися від ліпосакції живота

Ліпосакція, як і будь-яка операція, є серйозним втручанням в організм. Попередньо обов’язково потрібна консультація лікаря та обстеження, аби виключити протипоказання та підібрати оптимальну технологію виконання. Довіряти модифікацію тіла треба виключно висококласному та досвідченому хірургу та клініці, яка оснащена сучасним обладнанням та дотримується міжнародних стандартів. Хорошим прикладом такого медичного закладу в Києві є центр MED CITY.

Ліпосакція — один зі способів виявити турботу та реалізувати намір зробити своє життя кращим. Зменшення ваги дасть моментальний позитивний ефект для опорно-рухового апарату й серцево-судинної системи, а красива фігура покращить самооцінку й загальний психологічний стан. Дбайте про власне тіло — воно віддячить вам красою та здоров’ям.