Жоден автомобіліст не застрахований від поломки машини на дорозі. Якою б надійно та не була, і коли б придбана не була, все одно існує ймовірність того, що вона зламається, і доведеться витягувати її.

Для того щоб вирішити таку проблему, можна піти декількома шляхами. Про те, якими саме, спробуємо вирішити у цій статті.

В першу чергу розглянемо варіант допомоги «дорожників», тобто фірм, які пропонують послуги евакуації автомобілів, щоб скористатися послугою необхідно перейти за посиланням, та зробити виклик.

Такі компанії існують у будь-якому місті. Якщо автомобіль заглух в місті, у водія не виникло проблем з тим, що нікому буде дотягнути його транспортний засіб до станції технічного обслуговування, обов'язково попередньо запишіть номери двох-трьох організацій, що пропонують відповідні послуги.

Чому краще мати декілька номерів? Вся справа в тому, що одна з компаній може не працювати в потрібний вам день, або взагалі більше не функціонувати. Тому, завжди необхідно мати запасний варіант, а краще – два. В такому випадку хто-небудь, так, приїде.

Вартість послуг евакуації автомобілів у різних містах різна. У мегаполісах, таких як Київ чи Львів, замовлення евакуатора обійдеться досить дорого, а в більш дрібних, наприклад, в обласних центрах – у декілька разів дешевше. У районних центрах, у свою чергу, подібні послуги, як правило, стоять ще менше. Загалом, чим менше населений місто, тим менше у ньому беруть за надання відповідних послуг. Однак для того щоб вибрати підходящу фірму, звертайте увагу не тільки на вартість її послуг, але ще й на якість. Та у Львові існує служба евакуації, де якість послуг на вищому рівні, а ціни досить прийнятні.

У тому випадку, якщо ви раптом зупинились прямо на дорозі, навіть посеред проїжджої частини, і при цьому ви ще й недосвідчений автомобіліст, то не панікуйте. Нічого непоправного не сталося.

Автолюбителі, переважно, досить доброзичливі люди, і завжди готові надати допомогу людині, який потрапив у біду. В більшості випадків у них знайдуться лебідки для позашляховиків, а якщо ви хочете підстрахуватися, тоді варто придбати їх завчасно для свого залізного друга.

Люди обов'язково допоможуть вам дотягнути машину до узбіччя, а в деяких випадках і зовсім підвезуть на буксирі до найближчого сервісного центру.

Допомога автомобілістів особливо цінна тоді, коли ви застрягли на дорозі не в місті, а десь на трасі, коли до найближчого більш або менш населеного пункту десятки кілометрів.