Про красиві номерні знаки на своїй автомашині мріють всі автолюбителі. Але чим ж номерний знак є для кожного з нас - об'єктивною необхідністю, що покликана ідентифікувати транспортний засіб або прикрасою автомашини? Сьогодні навіть з'явилася можливість замовити іменні авто номера та дублікати за посиланням изготовление номерных знаков киев znaki.net.ua. Це пояснюється також тим, що номерний знак покликаний формувати позитивний імідж власника кожного транспортного засобу і не є тривіальною прикрасою автомашини.

Постанова про номерні знаки транспортних засобів від 2004 року регламентує експлуатацію автомобільних номерів на дорогах нашої країни. Якщо порівнювати сучасні українські номери з попередніми випусками номерних знаків, то потрібно зазначити, що загальна кількість комбінацій значно збільшилася. Це дозволило кардинально збільшити експлуатаційні терміни знаків. Сьогодні нові автомобільні номери і якісні дублікати для середньостатистичного українського водія випускаються рядом підприємств, що спеціалізуються на цьому. Компанію znaki.net.ua можна віднести в цьому списку до числа найбільш професійних і авторитетних.

Потрібно зауважити, що компанія для вашого транспорту не тільки виготовить стандартну табличку з номером, але і запропонує для автомашини замовити дублікат номера, виконаний індивідуально. Фахівці фірми нададуть якісні послуги з:

- реставрації для автомашини номерів;

- виробництва табличок інформаційного характеру;

- виробництва для автомашин номерних знаків з нестандартним кріпленням;

- виробництва адресних табличок (назва вулиці, номер будинку і т.д.);

- виробництва для автомашин індивідуальних знаків;

- виробництва для автомашин сувенірних номерів;

- виробництва для автомашин дублікатів номерів замість загублених або зіпсувалися.