Одним з найважливіших промислових і торговельних центрів на Західній Україні є місто Хмельницький, розташоване на одній з найбільших річок України – Південний Буг. Сюди рідко їздять на екскурсії, у місті майже не збереглося історичних пам'яток через масове осучаснення архітектурного стилю міста. Проте в місто дуже часто їздять з торговими і діловими візитами. Як Харків на сході України, так Хмельницький на заході країни є місцем паломництва для всіх торговців речами. У місті розташований третій за обсягами продажів в Європі гуртовий речовий ринок «Хмара» або «Товкучка», який постійно відвідують як продавці товарів, так і гуртові покупці. Крім ринку в місті достатньо великих підприємств легкої та харчової промисловості, виробників будматеріалів і радіотехнічного обладнання, тут навіть виробляють трансформатори для підстанцій. Іншими словами, приводів відвідати місто достатньо, тому індустрія подобової оренди у місті розвинена дуже добре. Якщо уважно вивчити один із сайтів https://apartila.com/hmelnickiy-c4/apartments-152, де можна без посередників зняти квартиру подобово в Хмельницькому, то можна переконатися в цьому на власні очі.

Скільки коштує зняти добову квартиру в місті?

За даними сервісу подобової оренди квартир Apartila.com, господарі готові приймати гостей від 250 гривень на добу. Це, можна сказати, золотий стандарт рівний приблизно $10. Хоча, потрібно відзначити, що років 5 тому зняти подобову квартиру в місті, при перерахунку на валюту, можна було від $20-25. Що говорить нам про те, що сильно вартість за останні роки не зросла, хіба що на квартири середнього і vip-рівня. Судячи з пропозицій на сайті, в Хмельницькому можна орендувати квартири не лише з мінімумом ремонту, але і чудові апартаменти, які обійдуться в 400 гривень на добу. Наприклад, в районі ЦУМу і Прикордонної Академії здається 2-х кімнатна квартира з відмінним ремонтом на 5 осіб. В квартирі є всі зручності: два плазмових телевізори в кожній кімнаті, пральна машинка, гаряча вода та інтернет.

Пошук квартири на пару діб на сайті не займе багато часу – одразу на головній сторінці в першому екрані розташована форма для пошуку по місту і типу житла. А трохи нижче можна ознайомитися з усіма варіантами подобового житла в Хмельницькому. Про самі квартири дуже докладно можна дізнатися на їхніх сторінках, тут є великі фотографії внутрішнього стану, докладний опис від власників, вказівка зручностей в квартирі і позначка на карті, щоб ви могли зорієнтуватися про розташування в місті. Ціни на сайті вказані без комісії, саме цим сервіс і є таким привабливим. Зв'язатися з господарем можна за вказаними тут контактними телефонами.