Екслібрис походить від латинського терміна екслібрисів, що в буквальному перекладі означає «книги». Цей термін описує графічний знак (часто збагачений з додатковим текстом), що ідентифікує власника книги. Спочатку, екслібриси ставили для визначення власника рукопису (в той час, написане слово мало дуже велике значення). Тим не менш, він був не тільки декоративною функцією інформації. Прототип сучасного екслібриса став формою рукописних нотаток із зазначенням власника, іноді місцем автора покупки або підготовки рукопису. Компанія «печатки і штампи Лева» виготовляє печатки і штампи в місті Львові. Також виготовляють екслібриси з художніми елементами, і з унікальним шрифтом (прізвищем, ім'ям та по батькові власника).

З розвитком еволюції техніки орнаментації пройшов і екслібрис. Він став надзвичайно багатою форми, як правило, зроблена гравюра на дереві, гравюра на міді, літографії. У доповненні до декоративного зображення часто містять слово «Ex Libris» та ініціали (іноді повне ім'я) власника численних сентенцій. Графіка формує основу, екслібриси були в основному малюнками алегоричного формату, іноді вони приймали форму портрета. Екслібрис у вигляді карт приклеєний до внутрішній стороні кришки. Ставиться штамп або на внутрішній стороні передньої обкладинки або на титульному аркуші.

Саме по собі використання екслібрисів, його декоративна форма є свідченням догляду за книгою, повагу до його змісту і роботі автора. Багатий орнамент також є рівнем сертифіката власника. Екслібрис в даний час переживає ренесанс. Стає все більш поширеним, широко вважається свідченням високого культурного рівня власника.

Екслібриси виготовляються в основному на дерев'яних кілочках, таким чином, посилаючись на багатовікову традицію. За допомогою лазерної технології гравірування ми можемо зробити автоматичний штамп екслібриса в декількох кольорах. Умовою є те, що відстань між полями різних кольорів, як мінімум 3 мм. В нашій пропозиції ви знайдете 10 кольорів чорнила, що дозволяє вам створити незабутню композицію. Ви можете вибрати для екслібрисів будь-який колір, різні графіки та ініціали.

Завдяки багатоколірності відбиток вашого екслібриса може стати ще більш унікальним. Але найкращі екслібриси виготовляються на флеш технології, вони виходять хорошої якості, і дуже зручні при використанні.