Напевно, немає на світі дитини, яка б не любила шльопати по калюжах. Будь то літо, тепла весна або холодна осінь, сильний дощ або легкі бризки упереміш з семикольоровій веселкою, діти завжди норовлять не просто зайти, а залетіти в це маленьке озерце небесної води. Адже калюжі - це веселощі і сміх, бризки на всі боки і така ненадумані радість, від якої теплішає на душі у будь-яких батьків.

Для того щоб подібна прогулянка не закінчилася після дослідження першої калюжі, і вашого малюка не довелося в сльозах відводити додому, щоб переодягнутися, вам варто запастися спеціальним взуттям для ходіння по калюжах.

Найкращою взуттям для будь-якого завойовника калюж стануть гумові чобітки Демар, подивиться на такі можно на https://demar.kiev.ua/ua/category/gumovi-choboti/, вони виробляються на польській фабриці з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи в даній сфері. І це не просто слова, а реальні факти, підкріплені численними подяками і відгуками покупців.

Основні переваги продукції

1) Яскравий і красивий дизайн. Від негоди представлена ​​в величезному асортименті кольорів, які задовольнять побажання будь юної принцеси або пустотливого хлопчика. Яскраві вишеньки, сердечка або вкуснющіекапкейкі, смішні мордочки каченят, поні і кошенят, швидкі гонки на незвідані простори космосу, - такий вибір моделей порадує будь-якого модника.

2) Європейська якість. Але яскравість і краса моделей - це далеко не єдиний плюс на користь чобітків Демар. Адже для будь-якої мами, крім цього, важливим фактором є якість яку купує для дитини взуття. Але і за це вам не варто хвилюватися, так як виробник продумав абсолютно всі деталі. Так, в гумових чобітках рифлена лита підошва, яка не тільки запобіжить можливому ковзання і падіння вашого крихти, але і забезпечить відмінну амортизацію. Про проникнення в взуття вологи навіть не може йти й мови, так як при виготовленні чобітків використовуються інноваційні технології, що дозволяють надійно з'єднати підошву з основною частиною вироби.

3) Додатковий утеплений вкладиш. Ще одним важливим фактором є наявність утепленого знімного чобітка. Адже так приємно гуляти по калюжах, коли ніжок не тільки сухо, але і тепло.

Варто звернути також увагу і на широку розмірну сітку в гумових чобітках і взуття з пінки ЕВА - починаючи з крихітного 20, для підлітків до 37, для дорослих -Женская до 41 розміру, чоловічі до 48 розміру. Завдяки цьому можливо підібрати взуття як для малюка, так і для більш старшої дитини, а також для тат і мам.

Зупиніть свій вибір на гумових чобітках бренду Демар - порадуйте вашого юного дослідника калюж.