• Головна
  • На Хмельниччині троє членів ДВК достроково лишились своїх посад
10:38, 21 жовтня 2015 р.

На Хмельниччині троє членів ДВК достроково лишились своїх посад

Порушення законодавства трьома членами ДВК змусило Кам’янець-Подільську ТВК достроково припинити їх повноваження.  

19 жовтня відбулося засідання Кам'янець-Подільської міської ТВК, на якому було ухвалено рішення дострокового припинила повноваження трьох членів ДВК. Причиною такого цього стало «одноразове грубе порушення виборчого законодавства», - дізнаємось від Громадянської мережі ОПОРА.

Причиною звільнення стала халатність, оскільки члени двох дільничних комісій отримали списки виборців та іменні запрошення у відділі ведення ДРВ.  Керівники зазначених комісій – чоловік і дружина. Тож сталося так, що незрозумілим чином запрошення з двох дільниць змішались.

Наступного дня заступник голови однієї з комісій Микола Полюляк доручив члену ДВК Галині Стеньгач рознести виборцям запрошення, серед яких виявилися і документи з іншої дільниці. Побачивши, що номер дільниці та адреса не збігаються з їхньою, пані Галина та черговий член ДВК вирішили виправити невідповідності кульковою ручкою, після чого рознесли запрошення.

«Добре що ми вчасно виявили це порушення, – зазначив член ТВК Олег Підскоцький кореспондентці «Точки ОПОРИ», – інакше виборці прийшли б голосувати на іншу дільницю, не знайшли б себе у списках та могли б подати до суду».

Тому ТВК одноголосно припинила повноваження членів ДВК Миколи Полюляка та Галини Стеньгач. 

Ще один член ДВК «відзначився», за що і був звільнений. Ігор Збрицький, отримавши доручення рознести запрошення, зіткнувся з проблемою кодового замка на дверях під'їзду. В пояснювальній записці він написав, що двічі приходив до будинку, чекав, поки двері відчинять, але з одного під’їзду ніхто не виходив, тому він запхнув запрошення в двері. Коли Ігор Збрицький зателефонував голові ДВК та повідомив про це, вона наказала йому повернутись і забрати запрошення, але їх там вже не було. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політика #місцеві вибори #ОПОРА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...