• Головна
  • Про робочий візит заступника Міністра охорони здоров'я на Хмельниччину (Фото)
10:00, 1 листопада 2015 р.

Про робочий візит заступника Міністра охорони здоров'я на Хмельниччину (Фото)

З робочим візитом на Хмельниччині днями перебував заступник Міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський. Головною метою приїду було ознайомлення зі станом проведення імунізації від поліомієліту.

На сайті Хмельницької ОДА йдеться , поставлена інактивована поліомієлітна вакцина (ІПВ) має бути використана для проведення лише першого щеплення всім не вакцинованим проти поліомієліту дітям. Саме тому заступник Міністра особисто перевіряє цю процедуру.

Про робочий візит заступника Міністра охорони здоров'я на Хмельниччину (Фото) (фото) - фото 1

Про робочий візит заступника Міністра охорони здоров'я на Хмельниччину (Фото) (фото) - фото 1

Про імунізацію в Хмельницькій області перед Шафранським звітував директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Яків Цуглевич. Він повідомив, 22 жовтня в області розпочата імунізація дитячого населення проти поліомієліту. Департаментом організовано щоденний збір інформації з територіальних ЛПЗ області про хід виконання імунізації проти поліомієліту. Тож станом на 26.10.2015 року вакциновано 5254 дитини з 83454 підлягаючих дітей цільової групи, що склало 6,3%.

Про робочий візит заступника Міністра охорони здоров'я на Хмельниччину (Фото), фото-2

Директор Департаменту та заступник Міністра відвідали кабінети щеплень поліклініки Хмельницької міської дитячої лікарні та Хмельницького районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Також ознайомили Віктора Шафранського з організацією роботи єдиної оперативно-диспетчерської служби Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

 Про робочий візит заступника Міністра охорони здоров'я на Хмельниччину (Фото) (фото) - фото 3

Керівники відвідали районні центри Хмельницької області: Летичівську районну лікарню та Центр первинної медико-санітарної допомоги у Старокостянитинові. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#візит #заступник міністра #охорона здоров"я #Шафранський #Цуглевич
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...