• Головна
  • В Хмельницькій області спостерігається скорочення споживання газу та дефіцит коштів у «Хмельницькгаз»
09:47, 9 листопада 2015 р.

В Хмельницькій області спостерігається скорочення споживання газу та дефіцит коштів у «Хмельницькгаз»

Обсяги споживання природного газу на Хмельниччині продовжують падати. Так, за 9 місяців 2015 року споживачі використали 398,9 млн.м.куб. газу, що на 20,5% менше, порівняно з цим ж періодом 2014 року.

Очікується і подальше падіння споживання блакитного палива. Через це виникає гострий дефіцит обігових коштів у ПАТ «Хмельницькгаз», що ставить під загрозу фінансування необхідних витрат. Проблемними можуть бути питання відрахувань податків до бюджету, зарплати, виконання Інвестиційної програми тощо.

На суттєве зменшення споживання енергоносія вплинула потреба економити його через значне подорожчання.
«Скорочення споживання природного газу і несвоєчасність перегляду тарифів на розподіл призвело до недоотримання нами виручки, необхідної для першочергових витрат, особливо перед початком та під час опалювального періоду, - повідомляє заступник з обліку та постачання газу Віталій Рейда. – Але, розуміючи усю відповідальність за безперебійне та безаварійне газопостачання області, ми провели комплекс найнеобхідніших ремонтних та модернізаційних робіт. Так, із необхідних для виконання Інвестиційної програми підприємства 25 млн.грн., ми змогли отримати та освоїти лише 1,7 млн.грн.».

За 2015 рік тарифи для «Хмельницькгаз» змінювалися уже тричі, але це не дало позитивного результату, оскільки падіння обсягів споживання прогресує.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#газ #Хмельницькгаз #подорожчання #тарифи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...