• Головна
  • У Хмельницькому перевіряли недобросовісних конкурентів
19:20, 10 листопада 2015 р.

У Хмельницькому перевіряли недобросовісних конкурентів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України провело перевірку дотримання суб’єктами господарювання Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» на ринку технічної інвентаризації нерухомого майна.

За результатами перевірки у 2015 році чотирьом суб’єктам господарювання були надані обов’язкові до виконання рекомендації на підставі статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції», а двох оштрафували на 7 тисяч гривень.
Без дозволу комунальних підприємств, які раніше почали використовувати позначення «Бюро технічної інвентаризації» або абревіатуру «БТІ», окремі суб’єкти господарювання неправомірно теж почали їх використовувати. Таким чином, вони могли ввести в оману споживачів. Надалі такі дії змішали б діяльності суб’єктів господарювання з діяльністю комунальних підприємств.
Такого роду правопорушення можна віднести до статті 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді неправомірного використання комерційного (фірмового) найменування без дозволу суб’єкта господарювання, який раніше почав використовувати їх позначення у господарській діяльності, що може призвести до змішування з діяльністю цього суб’єкта, та статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, в частині повідомлення суб’єктом господарювання невизначеному колу осіб неправдивих відомостей, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання послуг цього суб’єкта господарювання.
Загалом, відділення проводить постійний моніторинг для подальшого недопущення порушень законодавства про захист економічної конкуренції на ринку технічної інвентаризації нерухомого майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суспільство #конкуренція #діяльність #антимонопольний комітет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...