• Головна
  • До дня української мови та писемності у Хмельницькому пройшов камерний вечір
09:02, 11 листопада 2015 р.

До дня української мови та писемності у Хмельницькому пройшов камерний вечір

У рамках проекту «Хмельниччина мистецько-історична» у кооперативному торговельно-економічному інституті 9 листопада пройшов камерний творчий вечір.

Захід «Літературно-музичні імпрези – реконструкції історій кохання жінок-легенд Подільського краю» став творчим звітом про роботу пошукового гуртка туристів-краєзнавців та літераторів «Хмельниччина inkognita» та літературної студії інституту «Свічадо». 
Разом із учасниками гуртків співпрацювали представники Департаменту економічного розвитку промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, Хмельницького обласного краєзнавчого та літературного музеїв, Державного історико-культурного заповідника «Межибіж», Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського, Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік», літературного журналу «Дніпро», представники туристичних фірм міста.
У ході поєднання літературного та історичного напрямів у 2013-2015 роках з’явився своєрідний тренд – біографічний туризм. Суть його полягає у вивченні життєписів представників князівських родин часів Речі Посполитої, біографій власників шляхетських маєтків ХVІІІ-поч. ХХ століть, презентуванні результатів на конференціях, туристичних форумах та камерних літературно-музичних вечорах. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#культура #історія #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...