• Головна
  • В області виявлено порушення порядку встановлення тарифів
17:42, 11 листопада 2015 р.

В області виявлено порушення порядку встановлення тарифів

За зловживання монопольним становищем Волочиське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Джерело» оштрафоване на  9 тисяч 800 гривень.
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило, що господарство не довело до відома громадян про інформацію про загальний розмір тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та причини їх зміни. Відповідно до чинного законодавства таку інформацію «Джерело» повинно було розмістити у місцевому друкованому засобі масової інформації протягом п’яти робочих днів з дня подання відповідних розрахунків до Волочиської міської ради.
Оголошення було надруковане 26 березня 2015 року в газеті «Зоря» із зазначенням, що дане рішення набирає чинності за 15 днів після опублікування. У свою чергу розрахунки до міської ради були подані ще 16 березня цього ж року.
«При встановленні тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення не був витриманий Порядок встановлення тарифів. Не доведення до відома споживачів інформації про загальний розмір тарифів та причини їх зміни могло призвести до ущемлення їх прав. Споживачі не мали можливості подати свої зауваження та пропозиції щодо формування розміру тарифу, які повинні були обов’язково враховані суб’єктом господарювання при розгляді тарифу», – коментує ситуацію голова Відділення Віталій Олуйко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#порушення закону #тарифи #комунальне підприємтсво #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...