14:30, 12 листопада 2015 р.
Представники бізнес-спільноти Хмельниччини успішно стажуються у Німеччині (Фото)
Сьогодні, 12 листопада, у рамках проекту GIZ відбувся семінар-презентація Програми Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини для перепідготовки управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany».
В рамках Днів проекту GIZ (розшифровується як «Німецьке товариство з міжнародної співпраці») та за підтримки Хмельницької облдержадміністрації, експерти проекту GIZ презентували основні положення програми, а представники бізнес-спільноти області поділилися враженнями та набутим досвідом на стажуванні у Німеччині.
Представники бізнес-спільноти Хмельниччини успішно стажуються у Німеччині (Фото) (фото) - фото 1
Жорнік Дмитро, директор з виробництва компанії «Milk world» (колишній Городоцький молочно-консервиний комбінат) розповів, що спочатку навіть не вірив, що зможе потрапити на це стажування, але після проходження співбесіди зрозумів, що можливості абсолютно рівні. Так, буквально місяць тому повернувся зі стажування. Яке, між іншим, повністю фінансується з німецької сторони і триває місяць.
Усі учасники проекту приємно вражені рівнем програми та тим об’ємом інформації, яку отримали в рамках проекту й уже готові працювати над формування конкурентноспроможного українського бізнесу.
Представники бізнес-спільноти Хмельниччини успішно стажуються у Німеччині (Фото) (фото) - фото 2
Керівник програмного бюро проекту GIZ Світлана Степащенко представила проект «Fit for Partnership with Germany».
«Програма в Україні існує досить давно, наразі в програмі беруть участь 16 країн, що дозволяє в рамках цієї програми встановити будь-які економічні контакти, не тільки з Німеччиною, а й з усіма країнами проекту, навіть такими віддаленими як Індія, Китай, Єгипет, Туніс, Мексика та інші», – повідомила експерт проекту Світлана Степащенко.
Представники бізнес-спільноти Хмельниччини успішно стажуються у Німеччині (Фото) (фото) - фото 3
Ще один експерт проекту Клисенко Евгеній розповів про специфіку співпраці саме з німецькими партнерами: «Німці не люблять одноразових і короткострокових контрактів. Німці чекають бачення, що ми будемо робити наступного року, через 2-3 роки, тобто хочуть бачити від нас стабільність, більш-менш стійку і економічно обґрунтовану діяльність».
Представники бізнес-спільноти Хмельниччини успішно стажуються у Німеччині (Фото) (фото) - фото 4
Загалом випускниками цієї програми є близько 10 000 випускників з різних країн, а цього року був тисячний стажер саме від України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
Вчора
09:30
13 січня
ТОП новини
Оголошення
09:47, 13 січня
6
16:36, 10 січня
12:10, 4 січня
live comments feed...