• Головна
  • У Хмельницькій міській лікарні з’явилася нова сучасна палата (Фото)
09:02, 13 листопада 2015 р.

У Хмельницькій міській лікарні з’явилася нова сучасна палата (Фото)

Сучасна палата на 6 ліжок для важкохворих з’явилася у реанімаційному відділенні Хмельницької міської лікарні. Поповнення місць відбулося завдяки спільним зусиллями міської влади та лікарів медичного закладу
Для закупівлі обладнання, меблів та виконання усіх необхідних робіт із міського бюджету було виділено більше 7 мільйонів гривень. Тепер відділення відповідає європейському рівню надання невідкладної та реанімаційної допомоги ще мінімум 5 років. 
«Саме у цьому відділенні надаватиметься невідкладна допомога, яка здатна буде врятувати не одне людське життя», – під час презентації обладнання наголосив заступник міського голови Григорій Давиденко. 
У Хмельницькій міській лікарні з’явилася нова сучасна палата (Фото) (фото) - фото 1
Палату оснащали сучасною вентиляційною системою з підтримкою сталої температури та вологості, антибактеріальною фільтрацією повітря та найсучаснішим обладнанням світу.  А це 24 апарати для якісної діагностики та спостереження за хворими з США, Японії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, Литви, Туреччини та України. 
Закупили також портативний апарат для штучної вентиляції. Акумулятивне живлення дозволить транспортувати хворих у лікарні та поза її межами. Буде доречним прилад під час надзвичайних ситуацій чи аварій.
Апарат для підігріву рідин допоможе робити переливання крові чи проводити введення медикаментів внутрішньовенно за лічені хвилини. Без цього обладнання така процедура триває годинами.
У Хмельницькій міській лікарні з’явилася нова сучасна палата (Фото) (фото) - фото 1
У режимі реального часу показуватимуть нові сучасні американські монітори показники (частоту пульсу, тиск, рівень гемоглобіну та кисню у крові) пацієнта. Закуплено також дефібрилятори, функціональні ліжка, встановили звукову та світлову сигналізацію та ще багато сучасного обладнання.
У Хмельницькій міській лікарні з’явилася нова сучасна палата (Фото) (фото) - фото 1
Головний лікар Хмельницької міської лікарні Володимир Розгонюк говорить, що такого обладнання немає не тільки у області, але й в Україні.
 «Це, без перебільшення, епохальна подія для нашого закладу. Потреба у додаткових ліжках інтенсивного лікування та реанімації назріла уже давно. Тепер можу із впевненістю сказати, що це відділення – наша гордість», – наголосив головний лікар.
Працівники міської реанімації уже пройшли підготовчі курси із використання нового обладнання та склали відповідне тестування.
У Хмельницькій міській лікарні з’явилася нова сучасна палата (Фото) (фото) - фото 1
 «Лише цьогоріч із міського бюджету уже виділено близько 41 мільйона гривень для оновлення обладнання, проведення ремонтних робіт та впровадження енергозберігаючих технологій у медичних закладах Хмельницького. 15 мільйонів гривень витратили для потреб міської лікарні. Левова частка цих коштів була витрачена для модернізації реанімаційного відділення. Ми переконані, що сучасне обладнання, яке ми придбали, врятує не один десяток життів», – розповідає начальник міського управління охорони здоров’я Михайло Василишин.
Наразі відділення оснащене 12 ліжками. Проте для міської лікарні обласного центру це замало. Тому лікарі сподіваюся на подальше доукомплектування ще 6-ма ліжками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хмельницький #лікарня #реанімаційне відділення #палата
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...