• Головна
  • Інформація, що Хмельницький – центр підвищеної небезпеки на виборах, скоріше, пересторога (Фото)
14:30, 13 листопада 2015 р.

Інформація, що Хмельницький – центр підвищеної небезпеки на виборах, скоріше, пересторога (Фото)

Відбувся круглий стіл, на якому обговорили співпрацю громадськості та правоохоронних органів у день виборів, які пройдуть в цю неділю.

В суспільстві є правова невизначеність щодо правоохоронних органів, адже донедавна на виборах порядок забезпечувала міліція. Тому про те, як діятимуть силовики у другому турі мерських перегонів розповів заступник начальника Головного управління поліції полковник Сергій Мельник: «На сьогоднішній день в ЗУ «Про вибори» внесені зміни. Там, де було слово «міліція» тепер слово «поліція. – Також полковник повідомив, – охорона громадського порядку буде здійснюватися точно таким чином, як і здійснювалась на попередніх виборах зі сторони міліції».

Інформація, що Хмельницький – центр підвищеної небезпеки на виборах, скоріше, пересторога (Фото) (фото) - фото 1

Інформація, що Хмельницький – центр підвищеної небезпеки на виборах, скоріше, пересторога (Фото) (фото) - фото 1

Додав, що уже розподілено поліцейських по дільницях, цього разу є можливість здійснити підміну, аби поліцейські змогли відлучитися на свою дільницю, щоб проголосувати.

Оголошення про те, що Хмельницький є одним із центрів підвищеної небезпеки Сергій Мельник прокоментував так: «Фактично у всіх обласних центрах, або в містах, населення яких перевищує 100 тисяч, визначено тими, у яких можливі порушення громадського порядку».  Це – свого роду пересторога.

Що стосується  «чорного піару», то поки від кандидатів офіційних звернень або скарг немає.

Інформація, що Хмельницький – центр підвищеної небезпеки на виборах, скоріше, пересторога (Фото) (фото) - фото 2

Інформація, що Хмельницький – центр підвищеної небезпеки на виборах, скоріше, пересторога (Фото) (фото) - фото 2

Координатор Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області Андрій Попик про використання адмінресурсу в агітації: «І в першому, і в другому турі є такий факт, що для зустрічі з кандидатом збирають в «добровільно-примусовому» порядку трудові колективи або студентів. Такі зустрічі були в ПТУ №4, сьогодні така ж зустріч у Політехнічному коледжі – такі факти є, однак людей не змушують голосувати, але щоб прийшли послухали кандидата, якого запросило керівництво закладу, то таке зафіксовано».

Поліція просить про порушення на виборах повідомляти в оперативний штаб міста Хмельницького за телефоном: 65-40-60 або в чергову частину міста: 69-22-66 та 102.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політика #місцеві вибори #ОПОРА #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...