• Головна
  • Більше ста переселенців отримали правову допомогу
09:00, 14 листопада 2015 р.

Більше ста переселенців отримали правову допомогу

У Хмельницькій області  представники органів соціального захисту населення (Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА) та юристи громадської приймальні УГСПЛ (Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга») надали правову допомогу більше сотні внутрішньо переміщеним осібам. 

Так, представники департаменту соціального захисту населення допомогли юристам організувати зустрічі з внутрішньо переміщеними особами. У період за вереснь –листопад  2015 року юристи ГП УГСПЛ у м. Хмельницькому, що діє на базі ХОГО "Подільська правова ліга", здійснювали виїзне консультування внутрішньо переміщених осіб у районах Хмельницької області (Ярмолинецькому, Старокостянтинівському, Городоцькому, Шепетівському, Летичівському, Деражнянському, Полонському) на базі районних (міських, міськрайонних) центрів зайнятості, завдяки чому більше ста переселенців отримали правову допомогу.

Одна з таких зустрічей відбулася 2 листопада 2015 року у приміщенні Волочиського міськрайонного центру зайнятості. Юристи проконсультували переселенців з питань нарахування субсидії, оформлення довіреностей, пенсійного права ("чи має особа право одночасно отримувати пенсію від ДНР, ЛНР і України?"), особливостей розподілу гуманітарної допомоги, започаткування власної справи.

Крім консультацій, юристи розповіли про реалізацію УГСПЛ проекту, що полягає у фіксації порушень прав людини у звязку із військовим конфліктом на Сході України, шляхом їх документування. Вдалось опитати внутрішньо переміщених осіб - внести відомості про порушення їх майнових прав (знищення, пошкодження будинку, автомобіля) та інших невід'ємних прав людини до спеціально розроблених анкет.

Юристи ГП УГСПЛ щотижня здійснюються виїзні консультування внутрішньо переміщених осіб. З юридичними питаннями, зветрайтесь за адресою: місто Хмельницький, провулок Пушкіна, 1, тел: (0382)72-01-95.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенці #юридична допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...