• Головна
  • До Антимонопольного комітету масово надходять скарги на «Хмельницькгаз збут»
11:57, 17 листопада 2015 р.

До Антимонопольного комітету масово надходять скарги на «Хмельницькгаз збут»

Від початку опалювального сезону до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України почали масово надходити звернення громадян щодо отримання від постачальника газу – ТОВ "Хмельницькгаз збут" рахунків на оплату природного газу, які не відповідають фактичному споживанню.

У зв’язку з цим прес-слжуба Антимонопольного комітету області роз’яснює: споживач розраховується з постачальником за надані послуги з газопостачання за роздрібними цінами на природний газ, що використовується для потреб населення, встановленими Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Роздрібна ціна за 1 кубічний метр газу зазначається постачальником у розрахунковій книжці та/або платіжному документі, який виписує постачальник, а також розміщується на офіційному веб-сайті постачальника та в ЗМІ. Якщо відбулися зміни цін постачальник має доводити відповідну інформацію до відома споживача через засоби масової інформації, а також письмово та/або через платіжні документи, але не пізніше ніж за п’ять днів до введення їх у дію, з посиланням на нормативно-правові акти.

Розрахунковим періодом є календарний місяць. Якщо у споживача є лічильник, то усі розрахунки визначаються за фактичними показаннями лічильника. Постачальник має право щомісяця контролювати правильність зняття споживачем показань лічильника газу та оформлення платіжних документів. Й під час розрахунків за природний газ необхідно керуватися фактичними показаннями лічильника та здійснювати оплату за ними.

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України закликає у разі порушення газопостачальником ваших прав, звертатися до них із заявами. Адреса: вул. Героїв Майдану, 54, м. Хмельницький, 29000.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Антимонопольний комітет #газ #населення #заяви
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...