14:20, 17 листопада 2015 р.

ОДА приймала дзвінки громадян

Сьогодні у стінах Хмельницької обласної державної адміністрації відбулася «гаряча лінія» прийому телефонних дзвінків від громадян області. На них відповідав перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Процюк.

Із хвилюючими запитаннями дзвонили із Чемеровецького, Ізяславського, Красилівського, Дунаївецького та Хмельницького  районів області. Впродовж години піднімали питання різноманітного характеру. Із проханнями та питаннями до Василя Васильовича звернулося шість чоловік, було поставлено десять запитань.
Були питання як особистого, так і суспільного характеру. Підняли проблему розкрадання цукрового заводу та спортзалу в Будинку офіцерів с. Лісоводи Чемеровецького району, а також руйнування доріг важкими вантажівками у тому ж районі.
Житель Ізяславського району наполягав на вирішенні питання із завідувачкою Ізяславської стоматологічної клініки. За його словами, вона начебто, вимагала хабарі у своїх пацієнтів, а її діяльність «прикривали» у місцевій владі та прокуратурі. Також чоловік підкреслив, що йому погрожували щоб він не розповідав про злочинну діяльність лікарки.
Громаду цікавили питання пенсій, виплат допомоги для «дітей війни», орендування земель та отримання коштів за паї. Також першого заступника просили у працевлаштуванні молоді у одному з сіл області.
Підняли й актуальне питання про встановлення очисних споруд на Хмельниччині. Роботу на одній із них на річці Студениця чомусь зупинили, а представникам преси відмовили у журналістському розслідуванні. Тому громада звернулася до Василя Васильовича з проханням щоб він хоча б розібрався чому журналістам забороняють вести справу далі.
Перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації вислухав усі питання та прийняв їх до відома. Також пообіцяв, що буде піднімати їх на нарадах, перевіряти усі дані та вирішувати названі проблеми у межах своєї компетенції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гаряча лінія #Хмельниччина #ОДА #влада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...