• Головна
  • У Хмельницькій області збудована лише одна сонячна електростанція із чотирнадцяти
16:42, 17 листопада 2015 р.

У Хмельницькій області збудована лише одна сонячна електростанція із чотирнадцяти

Одна діюча сонячна електростанція у області знаходиться у Ярмоленецькому районі. Її було збудовано за рахунок чеських інвесторів. Та чи будуть будувати нові станції наразі не відомо.

У побудову Ясенівської фотоелектричної електростанції чеською компанією «Ekotechnik Czech» було закладено 26 млн грн.
«Нажаль, з подіями, які відбуваються на Сході чехи призупинили цей інвестиційний проект і перестали будувати ще станції,  – розповідає перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Процюк. – Якщо буде бажання повернутися до іноземного інвестора і ми будемо бачити у цьому перспективи, то будемо розглядати із ними співпрацю ще раз».
Сьогодні область працює із вітчизняними інвесторами. Розпочато будівництво сонячної електростанції у Новій Ушиці. Закінчити її будівництво планують уже в 2016 році. Наразі створена робоча група, яка протягом десяти днів буде працювати над пришвидшенням будівництва станції.
Василь Васильович також наголосив на тому, що населення самостійно може впливати на зекономлення використання ектроенергії.
«У нас немає проблеми з енергією, ми маємо проблему з піковим часом, – говорить перший заступник. – 40% енергії споживає населення і, коли у один час більшість її починають активно використовувати, то її й не вистачає».
Саме тому, Василь Процюк наголошує на тому щоб українське населення перебирало досвід європейців та ставило сонічні батереї. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#енергетика #сонячна енергія #станції #Хмельниччина #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...