• Головна
  • Прожитковий мінімум в Україні буде переглянуто
16:35, 18 листопада 2015 р.

Прожитковий мінімум в Україні буде переглянуто

Відповідне рішення суду вчора оприлюднив Київський апеляційний суд й воно підлягає примусовому виконанню. Позивачем виступив правозахисник, керівник проекту «Відкритий Суд» Станіслав Батрин. 

Цим рішенням дії уряду України визнано протиправними та зобов'язано Кабінет Міністрів: провести науково-громадську експертизу набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів і набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму в Україні; провести перегляд вмісту наборів непродовольчих товарів, продуктів харчування та послуг для основних соціально-демографічних груп населення та встановити справедливий розмір прожиткового мінімуму в Україні.

Як суд першої, так і суд апеляційної інстанції підтвердили порушення урядом базових соціальних гарантій, передбачених статтею 48 Конституції України. 

«На підтвердження намірів виконати рішення суду, ми вже сьогодні отримали виконавчий лист і негайно спрямовуємо рішення на виконання. Виконання даного рішення означає повне перезавантаження системи соціальних гарантій в Україні, в т. ч. зміну розміру стипендій, пенсій, допомоги сім’ям з дітьми, по безробіттю та сотень інших показників системи соціальної справедливості в державі»,  – говорить голова ГО "Відкрита Україна" Станіслав Батрин.

Безымянный

Безымянный

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прожитковий мінімум #суд #уряд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...