• Головна
  • У Хмельницькій ОДА обговорили проблеми охорони здоров’я, техногенну та пожежну небезпеку
09:51, 25 листопада 2015 р.

У Хмельницькій ОДА обговорили проблеми охорони здоров’я, техногенну та пожежну небезпеку

Перед початком роботи колегії голова облдержадміністрації Михайло Загородний нагородив працівників сільського господарства та вручив медаль матері загиблого Героя. Наріжними питаннями колегії стали охорона здоров’я, техногенна та пожежна безпека. 

Далі доповідав про стан техногенної, пожежної і природної безпеки в області Євген Данилюк, начальник управління з питань цивільного захисту, повідомив такі статистичні дані: "Кількість загиблих внаслідок пожеж зменшилася на 35%, а показник пожеж на десять тисяч населення становить 7, 5 при загальнодержавному 16, 5".

Також у доповіді начальник зазначив, що на території області діє чимало, близько 600, потенційно небезпечних підприємств, де наявна застаріла система безпеки. До таких підприємств належать навіть молокозаводи, де використовують застарілі холодильники з аміаком. На це відреагував голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний і зазначив, що владні структури мають впливати навіть на приватні підприємства, якщо ті несуть небезпеку населенню.

Далі перейшли до питання охорони здоров’я Хмельниччини.
Хоч рівень захворюваності на онкологію та туберкульоз, порівняно з минулим роком спав, натомість вдівічі зросла захворюваність на дитячий туберкульоз. Директор Департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич повідомив: "Ситуаця пояснюється відсутністю вакцини БЦЖ за рахунок поставок з Міністерства охорони здоров’я України, - говорить Яків Цуглевич, - раніше вакцина була російська, сьогодні вона не поставляється. І за 9 місяців цього року було вакциновано лише 29% новонароджених".
Загалом, на медицину бюджет виділив 1,5 мільярди гривень, з яких уже освоєно 69%.
Постало питання також про аптеки. Так, у Білогір’ї, Старокостянтинові та Чемерівцях комунальних аптечних закладів взагалі немає. Натомість там діють соціальні аптеки, однак і з ними теж не все гаразд. 

Останнім питанням порядку денного колегії було представлення до нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України Олицького Миколу, голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу "Лабунський", с. Новолабунь, Полонського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колегія #ОДА #засідання #пожежна небезнпека #охорона здоров’я
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...