• Головна
  • Будівництво солом’яної електростанції на Хмельниччині обійдеться інвесторам у 175 млн євро
10:40, 25 листопада 2015 р.

Будівництво солом’яної електростанції на Хмельниччині обійдеться інвесторам у 175 млн євро

Компанія «HYDROMISTVENTURESLTD» з Кіпру уже обрала земельну ділянку для будівництва об’єкту. Для його реалізація необхідно буде залучити 175 млн євро. У свою чергу він у майбутньому забезпечить 120 нових робочих місць.

Нагадаємо, що минулого тижня представники Хмельницької обласної державної адміністрації та представники інвесторів з Кіпру зустрілися для обговорення побудови біоелектростанції у Хмельницькій області. Тоді ж обидві сторони коментували практичні аспекти реалізації інвестиційного проекту зі спорудження біоелектростанції на території Хмельницької області, а також логістичні, екологічні та техніко-економічні питання її спорудження.
Солом’яна електростанція буде діяти з виробничою потужність 44 Мвт. Її ж відходи будуть використовуватися як добрива.
Солома являється стратегічним ресурсом для України, тому інвестори із Кіпру запланували використовувати жнивну біомасу соломи в якості палива.
Побудова біоелектростанції забезпечить надання нових робочих місць 120 особам. Раніше голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний говорив: «Ми готові запросити фермерів області, аби посприяти тому, щоб інвестори напряму домовлялися з ними та обговорювати деталі співпраці».
Для реалізації проекту планується залучення коштів в розмірі 175 млн євро від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), Багатосторонньої агенції з гарантій інвестицій (БАГІ) та приватних інвесторів з Великої Британії та Ірландії.
Згідно з оцінками іноземних інвесторів біоелектростанція за допомогою спалення біомаси зможе на 13% забезпечити потреби в електроенергії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#солома #електростанція #Хмельниччина #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...