17:27, 26 листопада 2015 р.
У Хмельницький з навчальним візитом завітала Ксенія Ляпіна (Фото, Відео)
Сьогодні у стінах Хмельницької обласної державної адміністрації відбувся семінар з представниками бізнес-середовища та влади Хмельниччини під назвою «Правові можливості бізнесу впливати на регуляторну політику».
Відкрити захід доручили голові Хмельницької обласної державної адміністрації Михайлу Загородному та директору Центру комерційного права Валентині Данішевській. Спікери розповіли про важливість проведення такого заходу та представили гостей та інших лекторів.
Про стратегії дій Державної регуляторної служби України розповідала її голова Ксенія Ляпіна. Зокрема, очільниця звернула увагу на бар’єри для розвитку чесного бізнесу в Україні.
Великий бізнес Ксенія Михайлівна назвала рибою з забрудненим водним середовищем. Регуляторні органи порівняла із заводами, які й пускають цю брудну воду.
«Дерегуляція – це намагання зробити середовище для життя цієї рибки свіжим, з чистою водою у якій наша золота рибка буде почувати себе добре», – розповіла голова Державної регуляторної служби України (Відео 2).
Для бізнес-спільноти було представлено МСБ-Тест (Відео 3). Його методика є інструментом за допомогою якого можна обрахувати витрати малого бізнесу від запровадження нового регулювання. Фільтр МСБ-Тесту дозволить виявити та вчасно зупинити регулювання, що руйнують або стримують малий бізнес. Використання цих інструментів дозволить зменшити витрати малого бізнесу за рахунок виявлення надмірного навантаження на малий бізнес, розробку пом’якшувальних заходів та зменшення навантаження на малий бізнес. Про це розповів радник голови Торгово-промислової палати України, старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень Дмитро Ляпін.
З можливостями залучення бізнес-спільноти до ухвалення регуляторних рішень познайомив радник Центру комерційного права Юрій Юрченко. Також Юрій Іванович наглядно (за допомогою презентації) показав для бізнесменів як в онлайн-режимі без електронного підпису можна звернутися до влади для отримання консультації.
Не менш важливу тему порушила Валентина Данішевська. Мова йшла про оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень. Валентина Іванівна нагадала про ті ситуації, умови, коли власники малого та середнього бізнесу мають право та можуть звернутися за оскарженням до суду.
Семінар включав також дискусії із представниками бізнес-середовища, які мали б початися по завершенню виступів спікерів. Проте час від часу учасники семінару ставили питання та дискутували один із одним.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:21, 8 січня
16:54, 1 січня
45
14:44, Вчора
live comments feed...