• Головна
  • У Хмельницькому громада обговорювала максимальну прозорість та підзвітність міської влади
18:00, 27 листопада 2015 р.

У Хмельницькому громада обговорювала максимальну прозорість та підзвітність міської влади

Сьогодні громадська організація «Хмельницька ініціатива» провела прес-конференцію «Першочергові вимоги громадськості міста до Хмельницької міської ради».

В обласній бібліотеці для юнацтва «Хмельницька ініціатива» зібрала активістів міста з різних громадських організацій і рухів, а також журналістів.
Для загалу були представлені вимоги до Хмельницької міської ради, які першочергово мають бути втілені задля прозорості діяльності міської ради і її підзвітності громаді. 
Згідно із вимого «Хмельницької ініціативи» від усіх жителів міста, громадська організація висунула ряд засад, за якими мала б відбуватися діяльність міської ради. Серед них відкритість, гласність, підзвітність та доступність.
Нагадаємо, що вчора Верховна Рада України прийняла поправку до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» про закріплення норми, що рішення місцевих рад приймаються відкритим поіменним голосуванням. Окрім цього, на думку активістів, більшість рішень і аспектів діяльності влади є прихованими для громадськості.
Від імені хмельничан громадська організація висунула перелік вимог до міської влади. 14 пунктів першочергових вимог (адже перелік є невичерпним) уже надані робочій групі міської ради.
«Останнім часом депутати не готові бути відкритими. Але, вибачте, ми ж прагнемо йти до Європи, прагнемо публічності», – коментує активіст Олег Черненко.
Серед вимог введення електронних петиції до міської ради, перелік електронних адрес депутатів, звітність на сайтах, прямі включення із засідань, відкриті дані про перелік осіб, які є помічниками-консультантами депутатів та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суспільство #громадскість #міська влада #Хмельницький #Хмельницька ініціатива
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...