• Головна
  • Зупинка лічильника газу неодимовим магнітом
21:50, 27 листопада 2015 р.

Зупинка лічильника газу неодимовим магнітом

Вибрати неодимовий магніт для зупинки газового лічильника - гранично проста задача. Все, що потрібно від покупця: знати виробника і модель свого облікового приладу. Далі залишиться лише купити магніт для зупинки лічильника в Україні на цьому сайті http://supermagnit.com.ua/магниты-на-газовый-счетчик/, почекати пару днів, поки його доставлять в пункт призначення, і починати економити.

Не всі газові лічильники підлягають зупиненню, але більшість підлягає - читайте нижче.

Газові лічильники BK

Найбільш поширена модель. Використовується як в квартирах, так і в приватних будинках. Прилад не реагує на температурні коливання і може експлуатуватися як в спеку, так і в морозну зиму, в закритому приміщенні і на вулиці. Оптимальний магніт на газовий лічильник цієї моделі - неодимовий магніт 70х50 силою 250 кг, купити який можна за посиланням: http://supermagnit.com.ua/неодимовый-магнит-70x50/.

Газові лічильники NPM

Також дуже популярна модель, що підходить для використання як у побуті, так і на різних промислових об'єктах. Прилад нечутливий до температурних перепадів і здатний вимірювати рух газу в обох напрямках. Магніти для зупинки лічильника цієї групи повинні мати розміри 70х50 мм і силу зчеплення на рівні 295 кг.

Газові лічильники MKM

Невибагливі, надійні, точні, довговічні - це про них. Підходять для установки як вдома, так і на вулиці. Можуть здійснювати облік руху різних газів. Для використання в комплексі з цими приладами каталог supermagnit.com.ua пропонує купити магніт для зупинки лічильника в Україні, що має розміри 7х5 см і зчеплення на рівні 295 кг.

Газові лічильники Gallus

Дуже популярні побутові лічильники, які застосовуються переважно для обліку витрати природного газу. Характеризуються порівняно низькою вартістю, непоганими показниками точності, якості та довговічності. Для їх зупинки можна використовувати менш потужні неодимові магніти розмірами 7х4 см і зчепленням 245 кг.

Газові лічильники Metrix

Польские счетчики соответствуют утвержденным европейским стандартам і імеют ряд дополнітельних функцій, приміром, оні умеют фіксіровать погодинної витрата газу, що дуже зручно при використанні приладів обліку на об'єктах, укомплектованих газовим опалювальним устаткуванням, плитою, нагрівачем води і т.д. Для зупинки лічильників Metrix прекрасно підійде неодимовий магніт розмірами 70х50 мм зі зчепленням 295 кг.

Лічильники Гранд

Яскраві представники категорії малогабаритних газових лічильників. Використовуються переважно в домашніх газових мережах. Характеризуються високою стабільністю, надійністю, точністю, можуть підключатися до систем дистанційного врахування показань. Такі лічильники добре зупиняються магнітом 7х5 см.

На ринку приладів обліку представлені й інші моделі лічильників, але в побуті найчастіше зустрічаються саме різновиди. Вибирайте магніт, відповідний для застосування в комплексі з встановленим у вас лічильником, оформляйте замовлення і починайте економити!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...