• Головна
  • Українці будуть популяризувати Україну в світі
14:44, 1 грудня 2015 р.

Українці будуть популяризувати Україну в світі

Вчора стартував проект «Україна. Гідність. Свобода. Креативність». За допомогою хештегу «#MyUkraineIs кожен українець буде впливати на популяризацію нашої країни.

Проект стартував до річниці початку Революції Гідності за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Презентація відбулася у Міністерстві закордонних справ України. Громаді було представлено буклет «Ukraine:Freedom, Dignity, Creativity» та його інтерактивний сайт (myukraineis.org).
Це є перший іміджевий проект, реалізований в рамках формування публічної дипломатії України. Його метою є інформування світу про досягнення України у простій, короткій та цікавій формі.
Над створенням буклету працювали Міністерство закордонних справ, Міністерство інформаційної політики та Production Hub StratComUA.
«Одним із завдань Міністерства інформаційної політики є популяризація України в світі. Більша частина нашої роботи за останній рік була приділена боротьбі з російською пропагандою. Ми вважаємо, що прийшов час виконувати більш важливі завдання, а саме розповідати власну історію світові, працювати на позитивне сприйняття та розуміння України за її межами. – розповідає радник Міністра інформаційної політики України з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова. – Ми вводимо хештег «#MyUkraineIs» і заохочуємо кожного українця запропонувати свій варіант, що таке Україна для кожного з нас».
Планується надрукувати 40 тис примірників 9 мовами світу. Розповсюджувати брошуру буде МЗС за кордоном. Ті буклети, які уже є надруковані за кошти , які були виділені на заходи у сфері захисту національного інформаційного простору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суспільство #Україна #популяризація #MyUkraineIs
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...