• Головна
  • Оприлюднено декілька рішень та розпоряджень антимонопольного комітету Хмельниччини
11:25, 3 грудня 2015 р.

Оприлюднено декілька рішень та розпоряджень антимонопольного комітету Хмельниччини

Антимонопольний комітет Хмельницької області звітує: антиконкурентні дії виконкому Волочиської міськради, штраф товариству та рекомендації "Білогір’я спецтрансбуд". 

Прес-служба Хмельницького обласного територіального відділення АМКУ повідомляє про наступні розпорядження та рішення:

  • Визнано антиконкурентними дії виконавчого комітету Волочиської міської ради. Так, у складі конкурсного комітету, аби провести конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, кількість представників громадських  організацій у складі становила менше 50 відсотків загального складу та при цьому не було включено жодного представника громадських організацій, діяльність яких пов’язана з автомобільним транспортом. Як це передбачено чинним законодавством. Наразі орушення припинено.
  • Визнано антиконкурентними дії виконкому Волочиської міської ради, який не здійснював належного контролю за КПВКГ «Джерело». Як повідомлялось раніше, відділення оштрафувало КПВКГ «Джерело» на 9,800 тис. гривень за зловживання монопольним (домінуючим) становищем. Підприємство  не довело до відома споживачів інформацію про загальний розмір тарифів на послуги з централізованого водопостачання.
  • Оштрафовано ПАТ КБ «Євробанк» (м. Київ) на 20,4 тис. грн. за за порушення конкурентного законодавства.

Також ХОТВ АМКУ рекомендує:

  • Комунальному підприємству Білогірської селищної ради «Білогір’я спецтрансбуд» привести тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкової територій у відповідність до вимог чинного законодавства.
  • Хмельницькому ПП «Юридична консалтингова компанія «Партнери» не застосовувати різні ціни за надання комплексних юридичних, інформаційних, консультаційних, посередницьких та інших послуг, пов’язаних із закупівлями за державні кошти, до рівнозначних угод з суб’єктами господарювання.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Анимонопольний комітет України #рішення #розпорядження #Хмельницький #АМКУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...