11:00
24 липня
19 грудня о 12 годині відбудеться презентація дитячої книги "Лицар в королівстві кленів" талановитої молодої письменниці з Хмельницького Кристини Антонюк. Це буде не просто презентація, а благодійний захід, усі зібрані кошти підуть на лікування маленького хлопчика, якому діагностували хронічну хворобу нирок І ступеня.
Організатори заходу планують презентувати дитячу книгу, де можна буде поспілкуватися з молодою авторкою. Також обіцяють розважити музичними композиціями від молодих талантів Хмельниччини. Відбудеться благодійний аукціон картини маленького Ярослава, для якого і влаштовується захід.
Усі отримані кошти під час заходу будуть передані батькам хлопчика.
Презентація відбудеться у кафе "beSeDka" 19 грудня о 12 годині.