• Хмельницький спортсмен здобув золоту медаль у Кубку України з пауерліфтінгу (Фото)
19:15, 7 грудня 2015 р.

Кубок України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок  нещодавно проходив у місті Коломия Івано-Франківської області. Хмельницький представили динамівські спортсмени Артем Шинкарук та Сергій Франков. Хлопці гідно представили область та Товаристо «Динамо».

Майстер спорту України Артем Шинкарук у ваговій категорії до 74 кг здобув золото з результатом  присідань 270 кг, жим лежачи 205 кг, тяга 255 кг, сума 730 кг.
Сергій Франков у ваговій категорії до 93 кг поступився спортсмену за власною вагою бронзовою нагородою його результати: присідання 277,5 кг, жим лежачи 187,5 кг, тяга 270 кг, сума триборства 735 кг. У результаті 4 місце в Чемпіонаті.
Хмельницький спортсмен здобув золоту медаль у Кубку України з пауерліфтінгу (Фото) (фото) - фото 1
Також Хмельниччину представили спортсмени з Кам’янця-Подільського Сергій Бодар (7 місце, вагова категорія до 105 кг) та Богдан Фельчин (8 місце, вагова категорія до 105 кг), а також представник Волочиського району – Сергій Божук (6 місце, вагова категорія до 105 кг).
Загалом на чемпіонаті боролися спортсмени із Запоріжжя, Києва, Донецька, Івано-Франківська, Львова, Полтави, Тернополя, Дніпропетровська, Луганська, Чернівців та Закарпаття.