
11:35, 11 грудня 2015 р.
На Хмельницькій АЕС навчали ядерній та радіаційній безпеці
Курс лекцій з ядерної та радіаційної безпеки 9 та 10 грудня був прочитаний для керівного складу Хмельницької АЕС. Навчання організували для підтримки кваліфікації керівників ядерної галузі.
Заходи були проведені на базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС.
Провідні фахівці «Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки» (ДНТЦ ЯРБ) провели лекції для працівників ХАЕС. Аналізували і переоцінювали безпеку атомних станцій, говорили про державну експертизу з ядерної та радіаційної безпеки, міжнародні вимоги з безпеки АЕС, а також нормативну та законодавчу базу цих питань.
Ініціатором проведення навчань стала компанія «Енергоатом». Про це говорить лектор ДНТЦ ЯРБ Олег Зелений. Такий ж курс лекцій з питань ядерної та радіаційної безпеки планують провести на всіх АЕС України та в ДП «НАЕК «Енергоатом».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
4 травня
05.05 "Наші Кайдаші" у Хмельницькому! Зірковий склад історії, яку ми усі любимо і знаємо!
Новини компаній
17:08
1 травня
Укртелеком розвиває оптичну інфраструктуру на Хмельниччині: фокус на стабільності зв’язку та співпраці з громадами
Новини компаній
11:00
30 квітня
12:00
29 квітня
Оголошення
11:48, 26 квітня
13:07, 4 травня
13:24, 30 квітня
36
13:43, 4 травня
11:09, 4 травня