
17:50, 12 грудня 2015 р.
Хмельницьке КП «Електротранс» придбало у партнера Порошенка два тролейбуси
Днями до Хмельницького мають доставити два нові тролейбуси. Оскільки Хмельницьке КП «Електротранс» 1 грудня за результатами тендеру замовило ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» тролейбуси за 8,3 млн. грн. Тож придбані тролейбуси, при чому випущені не раніше, ніж торік, поставлять до 15 грудня цього року.
У повідомлення видання «Наші гроші» йдеться, що модель не вказана, але тролейбуси на 100 пасажирів матимуть низький рівень підлоги на 100% площі та будуть пристосовані для стоячих пасажирів і пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. Ціна одного – 4,15 млн грн. Вказано, що ціна включає і навчання працівників «Електротрансу» обслуговуванню та ремонту тролейбусів.
Примітно, що співвласником «Богдан Моторс» раніше був Петро Порошенко, а тепер компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському (Свинарчуку).
У торгах також брало участь ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», яке пропонувало тролейбуси по 5,10 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
4 травня
05.05 "Наші Кайдаші" у Хмельницькому! Зірковий склад історії, яку ми усі любимо і знаємо!
Новини компаній
17:08
1 травня
Укртелеком розвиває оптичну інфраструктуру на Хмельниччині: фокус на стабільності зв’язку та співпраці з громадами
Новини компаній
11:00
30 квітня
12:00
29 квітня
Оголошення
11:48, 26 квітня
13:07, 4 травня
13:24, 30 квітня
36
13:43, 4 травня
11:09, 4 травня