• Головна
  • 18 місце посідає Хмельницька область за показником заробітної плати
11:18, 17 грудня 2015 р.

18 місце посідає Хмельницька область за показником заробітної плати

Вчора відбулася селекторна нарада на якій обговорили рівень заробітної плати в області. Показники не тішать, Хмельниччина  далеко не на передових позиціях.

Підбиваючи підсумки 2015 року,  заступник голови облдержадміністрації Василь Процюк говорить: «Заробітна плата одного працівника по області зросла на 950 гривень. І становить 3986 гривень,  хоча по Україні цифра – 4532 гривні». Саме за середнім по області показником Хмельниччина посіла 18 місці серед інших областей.
Райони, у яких трохи краща ситуація з зарплатнею, ніж у інших – це Кам’янець-Подільський, Красилівський, Старокостянтинівський, Хмельницький та Шепетівський.

Причини невисокої зарплати на установах різні. Частина підприємств на межі банкрутства, чимало з них для області є збитковими. Заробітна плата у конвертах – ще один фактор, який псує загальну картину.

Неодноразово на засідання звучали думки про доцільність функціонування таких підприємств. До міста Кам’янець-Подільський, який має величезний потенціал, у влади є чимало запитань. Про ТОВ Кам’янець-Подільський птахокомбінат», середня  зарплата на якому 1400 гривень Василь Процюк сказав наступне: «Флагман ковбасного виробництва Хмельницької області у 80-х роках, – і додав, – там треба взагалі поставити питання, можливо, вони людей там травлять». І таких прикладів є чимало у кожному районі, тому обласна влада звернулась до кожного представника району, щоб ті назвали хоча б по 5 підприємств, куди необхідно направити відповідні контролюючі органи.

Залишається сподіватися, що у 2016 році ситуація все ж поліпшиться. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА #заробіна плата #показники #підсумки #нарада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...