• Головна
  • У Хмельницькому поліцію та суд відвідав Антикорупційний рух (Фото, Відео)
17:33, 18 грудня 2015 р.

У Хмельницькому поліцію та суд відвідав Антикорупційний рух (Фото, Відео)

Активісти місцевого обласного осередку «Антикорупційний рух Валентина Наливайченка»  заявили сьогодні поліції та працівникам Апеляційного суду про те, що вони готові співпрацювати із ними щоб подолати корупцію та хабарництво в області та місті.
Хмельницький обласний осередок Всеукраїнського руху був організований нещодавно. Уже створений розгалужений апарат учасників. Він має журналіста, юриста, координаторів, голову та заступників, а також прес-секретаря.
IMG_0900
«Найбільше випадків хабарництва трапляється у поліції та суді. Тому ми прийшли знайомитися і заявляти про те, що ми такі є, про наявність такого руху в області», – розповідає голова обласного осередку Віктор Ісламов.
У Хмельницькому поліцію та суд відвідав Антикорупційний рух (Фото, Відео) (фото) - фото 1У Хмельницькому поліцію та суд відвідав Антикорупційний рух (Фото, Відео) (фото) - фото 1
Активісти роздавали правоохоронцям листівки антикорупційного руху. Планували також розповсюдити такі ж серед населення міста. У них запрошують долучитися до руху, а також закликають повідомляти про факти корупції для руху. Також посадовцям були вручені беджі, на яких містилися нагадування про антикорупційну діяльність.
У Хмельницькому поліцію та суд відвідав Антикорупційний рух (Фото, Відео) (фото) - фото 1У Хмельницькому поліцію та суд відвідав Антикорупційний рух (Фото, Відео) (фото) - фото 1
«Дійсно випадки хабарництва у нас є, але ми боремося з ними. Ми проводимо заходи профілактики, вивчаємо та повторюємо антикорупційне законодавство, розслідуємо справи, які трапляються», –  говорили у ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
У Хмельницькому поліцію та суд відвідав Антикорупційний рух (Фото, Відео) (фото) - фото 1У Хмельницькому поліцію та суд відвідав Антикорупційний рух (Фото, Відео) (фото) - фото 1У Хмельницькому поліцію та суд відвідав Антикорупційний рух (Фото, Відео) (фото) - фото 1
І представники ГУ Національної поліції в Хмельницькій області, і представники Апеляційного суду в Хмельницькій області погодилися на співпрацю з Антикорупційним рухом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Антикорупційний рух #Хмельницький #Наливайченко #суд #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...