• Головна
  • Хмельницька міська рада проти використання піротехнічних засобів
13:57, 19 грудня 2015 р.

Хмельницька міська рада проти використання піротехнічних засобів

У багатьох містах України знову заборонили використання та реалізацію піротехнічних засобів, у тому числі, феєрверків та салютів. Проект заборони використання вищеперерахованих засобів у Хмельницькому також є.
Мета його подвійна. По-перше, влада прагне зменшити кількість нещасних випадків під час використання піротехнічних засобів. По-друге, використання такого роду речей для вечірок, гучних святкувань і тому подібне, суперечить суспільній моралі враховуючи, що на сході України проходять антитерористичні операції. Багато українців, у тому числі, і хмельничан захищають кордони нашої країни та борються у загальнодержавних цілях.
Попри заборону продажу та використання піротехнічних засобів, безліч палаток з новорічними прикрасами розповсюджують їх для хмельничан. Найбільше їх зосереджено на центральній вулиці – Проскурівській, а також на Шевченка та проспекті Миру.
Поліція, управління торгівлі та представники міської ради будуть намагатися обмежити незаконний продаж святкової продукції. Поверхневі рейди працівниками правоохоронних органах здійснюються уже. Про це  0382.ua повідомив заступник міського голови міста Хмельницького Володимир Гончарук.
Проблемою є і те, що безліч видів новорічної продукції продаються без належних сертифікатів. Частина речей призначена для дітей. І, навіть, попри це ніякої гарантії, що вони не зашкодять здоров’ю дітей, продавці не дають. Найбільше зустрічається новорічних масок без сертифікатів.
«Я давав доручення і ще дам Управлінню торгівлі. Вони знову пройдуть ринками та проконтролюють незаконний продаж, а також звернуть увагу на наявність сертифікатів продукції. – каже заступник міського голови міста Хмельницького Володимир Гончарук. – Постійно потрібно моніторити ситуацію, адже попри всі заборони, продаж все-таки ведеться».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#салюти #піротехніка #Хмельницький #Гончарук #заборона
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...