• Хмельницькі спортсмени відзначилися на Чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу (Фото)
16:52, 20 грудня 2015 р.

Закриття змагального сезону з бразильського джиу-джитсу відбулося у столиці. Хмельницька команда отримала неоціненний досвід та збагатила скарбничку нагород.
Відкритий чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу «Ukraine BJJ Open 2015» зібрав велику кількість учасників з усієї країни та інших країн. Деякі категорії налічували більше 30 чоловік.Хмельницькі спортсмени відзначилися на Чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу (Фото) (фото) - фото 1
Перше місце у категорії підлітки - 1, до 39 кг здобула Аміна Гончар. Третє місце у категорії діти, до 36 кг – Анастасія Борейчук Анастасію.
Більш результативніше виступила старша категорія.
Анастасія Кобяшева гідно представила Хмельниччину. У боротьбі з важким суперником, дівчині не висталило балів. Дебютував на змаганнях Максим Єфименко. Хлопець став учасником фінальних поєдинків, але медаль не вдалося здобути. Валентин Янюк лише декількома балами поступився проти синього пояса. Олександр Хмелюк здобув друге місце у результаті проведених трьох поєдинків. Марина Стецюк посіла друге місце у категорії жінки білі пояси, до 58,6. Микола Маринюк здобув три перемоги з 5 поєдинків. Відтак, посів четверту сходинку. Багато інших спортсменів також гідно представили Хмельниччину.
Хмельницькі спортсмени відзначилися на Чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу (Фото) (фото) - фото 1