• Хмельницький ФК «Спортлідер+» здобув домашню перемогу
10:33, 21 грудня 2015 р.

Хмельницький ФК «Спортлідер+» здобув домашню перемогу

12-тий тур Чемпіонату України з футзалу хмельничани провели у рідних стінах. ФК «Спортлідер+» вдалося вибороти перемогу. 19 грудня хмельничани приймали криворізький «Приват».

Матч виявився неочікуваним та напружений для обох команд. Весь перший тайм хмельничани тримали оборону своїх воріт і перебували на полі суперників. У другому таймі криворіжці намагалися перехопити ініціативу. Хлопцям навіть вдалося зрівняти у рахунку – «2:2». І це за три хвилини до завершення поєдинку. Останні хвилини матчу змушували стримувати подих і хвилюватися вболівальників обох команд. Хмельничани не хотіли програвати аутсайдерам Екстра-ліги, а суперники розуміли, що це їх можливість стати не останніми у турнірній таблиці. Проте майстерність хмельничан таки дала свої результати. У рідних стінах «Спортлідеру+» таки вдалося вибороти перемогу. За 17 с до завершення поєдинку гол у ворота криворізького «Привату» забив Андрій Лисенко. Хлопцю вдалося відзначитися також першим голом ФК «Спортлідер+» у поєдинку на 14 хвилині. Також гол у ворота суперників забив на 23 хвилині Дмитро Кулаков.
Наступний матч 13-го туру «Спортлідер+» зіграє з луганським ФК «ЛТК-ІнБЕВ-НПУ» (п’ята сходинка турнірної таблиці) 24 грудня цього року.
Наразі хмельничани ж впевнено закріплюють свої позиції у трійці лідерів (18 очок). Попереду львівська «Енергія» (25 очок) та харківський «Локомотив» (30 очок).