• Головна
  • Хмельницька область на 14 місці за напрямками соцекономічного розвитку
16:21, 21 грудня 2015 р.

Хмельницька область на 14 місці за напрямками соцекономічного розвитку

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розрахувало перше рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів.

Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів запроваджено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Воно слугуватимуть індикатором ефективності управлінських рішень на центральному та місцевому рівнях.

За результатами оцінювання, Хмельницька область посіла 14 загальне місце регіону за всіма напрямами.
Теж ж саме, 14 місце і за показником економічної ефективності. Тут найкращим є показник за індексом будівельної продукції - 99,8 % до відповідного періоду попереднього року і 5 місце. Що стосується інвестиційного розвитку та зовнішньоекономічної співпраці Хмельниччина на 9 місці. Так, за обсягом експорту товарів у розрахунку на одну особу населення ми 21. Також 21 місце в області за напрямком фінансової самодостатністності. До уваги бралися доходи місцевих бюджетів, їх темпи зростання тощо. За ефективністю ринку праці наша область знову ж таки 21. Натомість розвиток інфраструктури значно кращий, ми майже в лідерах – 4 місце. Питання відновлюваності енергетики та енергоефективністі гостро стоїть у країни, Хмельниччина за цим показником 9.

Найкращі показники з соцекономічного розвитку у міста Київ, Дніпропетровської, Київської, Харківської та Вінницької областей. Найгірші - у Чернігівської, Житомирської, Тернопільської, Донецької та Луганської області.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мінрегіон #рейтинг #місце #Хмельницька область #соцекономічний напрямок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...