
14:00, 22 грудня 2015 р.
Майбутні патрульні поліцейські Хмельницького хабарів не братимуть
Принаймні, Декларацію безхабарності 250 майбутніх патрульних підписали, тим самим приєдналися до антикорупційного руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів».
Про це повідомляють в управлінні поліції Хмельниччини. Аби підтвердити свою чесну позицію весь склад майбутньої патрульної поліції міста Хмельницького вирішив підписати Декларацію безхабарності, засвідчивши, що не будуть ні давати, ні брати хабарів у своєму професійному та особистому житті.
Нагадаємо, що по всій Україні стартував антикорупційний рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», який, вважається, є зародженням нової правоохоронної еліти України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
4 травня
05.05 "Наші Кайдаші" у Хмельницькому! Зірковий склад історії, яку ми усі любимо і знаємо!
Новини компаній
17:08
1 травня
Укртелеком розвиває оптичну інфраструктуру на Хмельниччині: фокус на стабільності зв’язку та співпраці з громадами
Новини компаній
11:00
30 квітня
12:00
29 квітня
Оголошення
11:15, 1 травня
19
08:51, 30 квітня
16:30, 4 травня
5
11:09, 4 травня
00:28, Сьогодні
113