• Головна
  • Хмельницький «Спортлідер+» здобув поразку на виїзді (Фото)
10:45, 25 грудня 2015 р.

Хмельницький «Спортлідер+» здобув поразку на виїзді (Фото)

13-тий тур Чемпіонату України з футзалу для хмельничан завершився сухим програшем. З рахунком «4:0» ФК «Спорлідер+» поступився ФК «ЛТК-ІнБЕВ-НПУ».
З перших хвилин поєдинку хмельничани стали поступатися луганцям. На першій хвилині м’яч у наші ворота забив Віталій Дзюба, а вірніше на 14 секунді. Він ж відзначився також на 12 та 17 хвилинах. Четвертий завершальний гол поєдинку на 23 хвилині у наші ворота забив Максим Литвинов. Загалом матч був досить напруженим. У деяких моментах хмельничани атакували набагато гостріше суперників, але воротар ФК «ЛТК-ІнБЕВ-НПУ» до кінця захищав свої ворота.
Хмельницький «Спортлідер+» здобув поразку на виїзді (Фото) (фото) - фото 1
Програш хмельницької команди можна спробувати виправдати незіграністю команди через зміни складу футболістів. Ще під час попереднього матчу тренер «Спортлідер+» Роман Ковальчик наголошував на тому, що як тільки  у команді завершаться усі зміни командного складу, хлопці зіграються, тоді можна буде впевнено вимагати з них високих результатів. У матчі з «телефоністами» хмельничан на поле вивів не Руслан Шеремета, а Андрій Лисенко. Командні зміни спостерігалися й у суперників. На поєдинок з «Спортлідер+» луганці вийшли без другого воротаря.
У другому таймі матчу глядачі сподівалися, що Роман Ковальчик змінить тактику, і «лідери» відіграються. Проте  грали за тією ж схемою. Лише після 27-ї хвилини хмельничани почали підключати «п’ятого». Але гол престижу реалізувати так і не вдалося.
Iapk3QE7lHM (1)
Наступний поєдинок «Спортлідер+» проведе вдома. У рідних стінах 29 грудня хмельничани прийматимуть херсонський «Продексим».
Відтак хмельничани знаходяться на четвертій сходинці турнірної таблиці. На одне очко тепер поступається майбутньому супернику.