• Головна
  • На Хмельниччині пройшов Всеукраїнський турнір з бойового самбо (Фото)
10:33, 28 грудня 2015 р.

На Хмельниччині пройшов Всеукраїнський турнір з бойового самбо (Фото)

П'ятий Всеукраїнський турнір з бойового самбо серед юнаків, присвячений Св.Миколаю проходив нещодавно у Шепетівці.
105 спортсменів з 13 спортивних клубів Києва, Луцька, Чернівців, Деражні, Хмельницького та Шепетівки взяли участь у змаганнях.
Організатором змагань виступила Хмельницька обласна федерація бойового самбо. Змагання проводилися під патронатом Почесного президента Хмельницької обласної федерації бойового самбо Миколи Агаркова.
На змаганнях були присутні Протоієрей Отець Анатолій із храму Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, почесний президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо Микола Агарков, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради Наталія Стасюк, настоятель храму Георгія Побідоносця  Протоієрей Отець Олександр, Віце-президент Федерації бойового самбо України, президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії, головний суддя змагань Олександр Марчук.
Олександр Іванович вручив почесні грамоти усім, хто допомагав та сприяв розвиткові бойового самбо у Хмельницькій області і Україні. Нагороджували також і за розвиток цього виду спорту в Шепетівці.
Хмельниччину представили сім спортивних клубів, тому категорії, де б Хмельничиина не здобула призових місць, не було.
На Хмельниччині пройшов Всеукраїнський турнір з бойового самбо (Фото) (фото) - фото 1
У віковій категоріях 2001-2002 рр.н. результати стали такими:
Вагова категорія до 42 кг

1-е місце - Коваль Микола (СК «Деражнянец», м Деражня)
2-е місце - Краснолуцький Вадим (ВФСТ «Колос», м.Шепетівка)
3-е місце - Левкович Максим (СК «Пересвет», м.Шепетівка)
Вагова категорія до 45 кг
1-е місце - Маноха Олександр (СК «Дамаск», м.Хмельницький)
2-е місце - Шамрай Андрій (СК «Пересвет», м.Шепетівка)
3-е місце - Нагорський Ілля (СК «Комбат», м.Хмельницький)
Вагова категорія до 48 кг
1-е місце - Войтков Дмитро (СК «Комбат» м.Хмельницький)
2-е місце - Дячук Денис (СК «Сфінкс» м.Чернівці)
3-е місце - Матюшік Олександр (СК «Прайд» м.Луцьк)
Вагова категорія до 52 кг
1-е місце - Шрамко Олег (СК «Прайд», м.Луцьк)
2-е місце - Янушевський Дмитро (СК «Пересвет», м.Шепетівка)
3-е місце - Ковальчук Вадим (СК «Дамаск», м.Хмельницький)
Вагова категорія до 57 кг
1-е місце - Сапіжук Сергій (СК «Інсайт», м.Луцьк)
2-е місце - Борзенко Денис (СК «Прайд», м.Луцьк)
3-е місце - Кондратьєв Дмитро (СК «Деражднянец», м Деражня)
Вагова категорія до 62 кг
1-е місце - Лячу Андрій (СК «Сфінкс», м.Чернівці)
2-е місце - Горчинський Максим (СК «Прайд» м.Луцьк)
3-е місце - Нагорський Богдан (СК «Комбат», м.Хмельницький)
Вагова категорія до 68 кг
1-е місце - Катурга Валерій (СК «Самсон Право» м.Хмельницький)
2-е місце - Лавренчук Платон (СК «Атілла», м.Київ)
3-е місце - Садовський Павло (СК «Самсон Право», м.Хмельницький)
Вагова категорія до 74 кг
1-е місце - Котовський Дмитро (СК «Пересвет» м.Шепетівка)
2-е місце - Шмалий Григорій (СК «Комбат», м.Хмельницький)
3-е місце - Скворцов Ілля (СК «Комбат», м.Хмельницький)
Вагова категорія до 82 кг
1-е місце - Михайлюк Максим (СК «Комбат», м.Хмельницький)
2-е місце - Марченко Сергій (СК «Пересвет» м.Шепетівка)
Вагова категорія до +82 кг
1-е місце - Чекман Михайло (СК «Самсон Право», м.Хмельницький)
2-е місце - Ковальчук Назар (СК «Прайд», м.Луцьк)
3-е місце - Будяк Володимир (СК «Пересвет», м.Шепетівка)

У віковій категорії 1999-2000 рр.н. призові місця розподілилися таким чином:

Вагова категорія до 52 кг
1-е місце - Давидюк Юрій (СК «Комбат», м.Хмельницький)
2-е місце - Собков Владислав (СК «Деражнянец», м Деражня)
3-е місце - Югас Іван (СК «Яструб», м.Хмельницький)
Вагова категорія до 57 кг
1-е місце - Унгурян Микола (СК «Сфінкс», м.Чернівці)
2-е місце - Слободзян Євген (СК «Пересвет», м.Шепетівка)
3-е місце - Слобода Олексій (СК «Атілла», м.Київ)
Вагова категорія до 62 кг
1-е місце - Гусєв Микита (СК «Сфінкс», м.Чернівці)
2-е місце - Атаманюк Ігор (СК «Пересвет», м.Шепетівка)
3-е місце - Дума Сергій (СК «Деражнянец», м Деражня)
Вагова категорія до 68 кг
1-е місце - Маноха Дмитро (СК «Дамаск», м.Хмельницький)
2-е місце - Мойсюк Максим (СК «Сфінкс», м.Чернівці)
3-е місце - Пилипчук Назарій (СК «Магістр», м.Луцьк)
Вагова категорія до 74 кг
1-е місце -Кухар Денис (СК «Яструб», м.Хмельницький)
2-е місце - Задерей Валентин (СК «Комбат», м.Хмельницький)
3-е місце - Петрів Дмитро (СК «Атіла», м.Київ)
Вагова категорія до 82 кг
1-е місце - Сафронюк Віктор (СК «Сфінкс», м.Чернівці)
2-е місце - Бєлінський Костянтин (СК «Самсон Право», м.Хмельницький)
3-е місце - Краус Володимир (СК «Атіла», м.Київ)
Вагова категорія до 90 кг
1-е місце - Бодак Олег (СК «Інсайт», м.Луцьк)
2-е місце - Голуб Данило (СК «Пересвет» м.Шепетівка)
Вагова категорія + 90 кг
1-е місце - Михайлов Олександр (СК «Комбат», м.Хмельницький)
На Хмельниччині пройшов Всеукраїнський турнір з бойового самбо (Фото) (фото) - фото 2
Відтак, результати командного заліку визначені наступним чином:

1-ше місце - СК «Комбат», м.Хмельницький
2-ше місце - СК «Пересвет», м.Шепетівка
3-ше місце - СК «СФИНКС», м Чернівці
4-ше місце - СК «Інсайт», г. Луцк
5-ше місце - СК «Самсон Право», м.Хмельницький
6-ше місце - СК «Дамаск», м.Хмельницький
7-ше місце - СК «Деражнянец», м Деражня
8-ше місце - СК «Атілла», м.Київ
9-ше місце - СК «Яструб», м.Хмельницький
10-ше місце - СК «Колос», м.Шепетівка
11-ше місце - СК «Прайд», г. Луцк
12-ше місце - СК «Магістр», г. Луцк
13-ше місце - СК «Боян», м.Київ 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #самбо #Хмельниччина #Шепетівка #Турнір #перемоги
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...