• Головна
  • Відкрито набір на одноденний антикорупційний тренінг у Хмельницькому
16:02, 4 січня 2016 р.

Відкрито набір на одноденний антикорупційний тренінг у Хмельницькому

Майстерня активних громадян оголосила про відкриття набору учасників  на одноденні практичні антикорупційні тренінги у різних областях України, у Хмельницькому такий тренінг відбудеться 23 січня.  

Це річна програма антикорупційних практичних тренінгів з питань дієвих антикорупційних інструментів; практичних аспектів доступу до публічної інформації; антикорупційного законодавства; практичних аспектів журналістських розслідувань корупційних схем.

Програма передбачає проведення у в кожному регіоні трьох одноденних тренінгів. На основі поданих заявок і конкурсного відбору, ми визначаємо групу із 25 активних громадян тієї області, де оголошено набір.

 До участі запрошуються жителі відповідної області (де оголошено набір на тренінг) та, які мають активну громадянською позицію. Це можуть бути представники громадських організацій, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, котрі зацікавлені в ініціюванні громадських кампаній/антикорупційних проектів або у залученні до  діяльності діючих рухів та кампаній, активні студенти.

Обиратимуться учасники виключно на конкурсній основі. Набір буде сформований з представників з різних міст, містечок та селищ і сіл відповідної області, де оголошено набір, у кількості 25 осіб. Початок та завершення перших тренінгів – 10.00- 16.30. Участь  є безкоштовною. Організатори покривають витрати на харчування та проїзд.

Подати заявку можна тутдо 16 січня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тренінг #заявка #Хмельницький #Майстерня активних громадян
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...