• Перший програш «Спортлідер+» у 2016 році (Фото)
12:03, 7 січня 2016 р.

Перший програш «Спортлідер+» у 2016 році (Фото)

У понеділок, 4 січня, хмельницька команда зіграла свій перший матч у 2016 році. У 15ому турі Чемпіонату України з футзалу хмельничани зазнали нищівної поразки. З рахунком «5:1» ФК «Спорлідер+» поступився ФК «Локомотив».
Хмельничани дуже боязко почали гру. Більше звертали увагу на обороні власних воріт, а не атаках. На 4-й хвилині Щербань розім'яв своїм ударом Іваняка, а незабаром Калуков дуже неточно пробив зі штрафного. Захопившись атакою, «Локомотив» на 9-й хвилині дозволив Калукову атакувати ворота з меж штрафного. Ворота харків’ян врятував голкіпер.
На 11-й хвилині Рогачов з ауту робив діагональний простріл на дальню штангу, і м'яч рикошетом від Власовича влетів у сітку. Автогол хмельничан зарахували як забитий м’яч Рогачова.
Пропущений м’яч вибив з рівноваги футболістів «Спортлідер+». Хлопці стали фолити і набрали 5 порушень. Роман Ковальчик вимушений був взяти тайм-аут.
Поки Шеремета готувався вийти п'ятим польовим, Бакинський необачно рвонув вперед, до того ж, ще й застрягши в центральному колі. У порожні ворота гол забив Овсянников з передачі Журби.
Шеремета вийшов на майданчик у воротарському футболці. У першому таймі «Спортлідер+» намагалися втримати стартовий натиск харків’ян, то у другому пропускали один гол за іншим. На 35 секунді Бондар змінив рахунок – «3:0».
На 32-й хвилині Калуков вийшов  один на один з Іванюком, але  програв дуель голкіперу. На 39-й хвилині Дмитру Мартинюку вдалося обіграти «залізняків». Проте один гол не рятував хмельницьку команду. На останній хвилині Овсянников оформив дубль.
«5: 1» –  12-я перемога «Локомотива» і повернення на першу сходинку турнірної таблиці. А третій поспіль програш «Спортлідер +» відправив хмельничан шосте місце.
Наступний свій матч «Спортлідер+» проведе в Рівному. 22 січня підопічні Романа Ковальчика зіграють з ФК «Кардинал-Рівне».