
09:07, 9 січня 2016 р.
У Хмельницькому з’явиться вулиця Коновальця, а в Рівненського голови облради портрет в кабінеті
Нещодавно у Хмельницькому відбулося засідання Топонімічної комісії, на якому розгллядали питання перейменування вулиць міста у рамках декомунізації.
Тож невдовзі у Хмельницькому має з’явитися вулиця Степана Бандери замість вулиці Маршала Рибалка, вулицю Купріна переназвуть на честь Симона Петлюри, а Ковпака може стати вулицею Євгена Коновальця.
Також стало відомо, що Голова Рівненської облради Володимир Ковальчук замість Порошенка повісив портрети Шухевича і Коновальця. "Портрета Порошенка в кабінеті Володимира Ковальчука немає. Не годиться вільним козакам царелюбством займатися", – про це дізнаємося від сайту Інформатор.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:00
4 травня
05.05 "Наші Кайдаші" у Хмельницькому! Зірковий склад історії, яку ми усі любимо і знаємо!
Новини компаній
17:08
1 травня
Укртелеком розвиває оптичну інфраструктуру на Хмельниччині: фокус на стабільності зв’язку та співпраці з громадами
Новини компаній
11:00
30 квітня
12:00
29 квітня
Оголошення
08:51, 30 квітня
16
08:51, 30 квітня
1
13:43, 4 травня