• Головна
  • На Хмельниччині бухгалтер відшкодувала державі близько мільйона гривень і її звільнили від покарання
10:57, 9 січня 2016 р.

На Хмельниччині бухгалтер відшкодувала державі близько мільйона гривень і її звільнили від покарання

Клопотання прокуратури Хмельницької області щодо звільнення від кримінального покарання головного бухгалтера одного з місцевих ТОВ задовольнив Білогірський районний суд.

Працівниками фіскальних служб було встановлено, що головний бухгалтер ТОВ неправомірно внесла до складу фінансових витрат суми нарахованих відсотків за кредитами, які товариство отримало від однієї з Кіпрських компаній. Відтак, було здійснене відхилення від сплати податку на прибуток підприємства у сумі майже 600 тис грн. Згідно з чинного законодавства жінка вчинила злочин, передбачений  ч.1 ст.212 КК України.
У ході розслідування підозрювана відшкодувала державі завдані збитки, а також сплатила санкції. Сума склала 986 тис грн.
У зв’язку з цим, процесуальний прокурор звернувся до суду з клопотанням про застосування до підозрюваної  ч.4 ст.212 КК України, на підставі якої вказане кримінальне провадження відносно жінки було закрито та звільнено її від кримінальної відповідальності.

Для довідки: згідно з ч. 4 ст.212 КК України особа, яка вчинила діяння, передбачені частинами першою, другою, або діяння, передбачені частиною третьою (якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах) цієї статті, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов'язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бухгалтер #сплата #Хмельниччина #покарання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...