• Головна
  • Один з благодійних фондів Хмельниччини та Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали угоду (Фото, відео)
10:47, 18 січня 2016 р.

Один з благодійних фондів Хмельниччини та Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали угоду (Фото, відео)

Угоду про співпрацю під час круглого столу підписали керівники Регіонального і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють у Хмельницькій області, та Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт». Тож зовсім скоро у місцевих представництвах благодійного фонду розпочнуть працювати дистанційні консультаційні пункти з надання безоплатної правової допомоги.

Наразі в області діють регіональні центри надання правової допомоги у у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові та Шепетівці. Примітно, що консультації можна отримати не лише безпосередньо у центрах, а й поширена практика виїзних прийомів, онлайн-консультування.

«Безоплатна правова допомога – це правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел. Основне завдання, яке має виконувати система безоплатної правової допомоги в Україні, – забезпечення доступу незахищених верств населення до правової допомоги», – зазначила Олена Варфоломєєва, в. о. директора Регіонального центру з надання БВПД.

Один з благодійних фондів Хмельниччини та Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали угоду (Фото, відео) (фото) -...

Один з благодійних фондів Хмельниччини та Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали угоду (Фото, відео) (фото) - фото 1

Як повідомили представники Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт», їхні підопічні нерідко потребують допомоги у вирішенні правових питань. Найчастіше це земельні питання, спадщина, соціальний захист та забезпечення. Та далеко не усі знають, що держава гарантує їм право на безоплатну правову допомогу. Сама тому, на переконання учасників круглого столу, така співпраця держави та благодійних фондів, громадських організацій вкрай необхідна.

Один з благодійних фондів Хмельниччини та Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали угоду (Фото, відео) (фото) -...

Один з благодійних фондів Хмельниччини та Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали угоду (Фото, відео) (фото) - фото 2

Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» показує приклад для інших подібних організацій, – переконаний начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк. Він сказав: «Така ініціатива – дуже правильна і важлива, тож ми обов'язково будемо її розвивати. Думаю, співпраця такої авторитетної організації, як «Хесед Бешт», та Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги стане прикладом для наслідування не тільки для громадських організацій нашої області, але й для тих, які діють на теренах інших регіонів». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правова допомога #круглий стіл #угода #Хесед Бешт #благодійний фонд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...