
19:00, 18 січня 2016 р.
На Хмельниччині забезпечено безпечний рух автотранспорту
Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області забезпечила безперебійний рух транспорту в області.
Впродовж 15-16 січня, дорожні служби Хмельницької області регулярно обробляли протиожеледними матеріалами дороги Хмельниччини. За ніч було використано маже 1000 т піщано-соляної суміші.
58 піскорозкидачів працювали на автодорогах загальнодержавного та місцевого значення. 362 працівника забезпечували безперебійний рух автотранспорту. Завдяки проробленій роботі не було допущено утворення ожеледі. Відтак, й ускладнення руху чи заторів в області також не спостерігалося.
Наразі відповідальні працівники дорожніх служб і спеціальної техніки працюють в умовах цілодобового чергування для оперативного редагування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:38
2 липня
16:28
2 липня
Оголошення
13:35, 6 липня
00:07, 1 липня
113
10:06, 1 липня
18:58, 6 липня
1
10:00, 2 липня