• Головна
  • Хмельничан запрошують на контрактну службу до Збройних Сил України
13:09, 20 січня 2016 р.

Хмельничан запрошують на контрактну службу до Збройних Сил України

Громадян України віком від 18 до 60 років запрошують на військову службу до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин. Пропонують посади рядового, сержантського та старшинського складу.
Стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено до 7 тис грн. отримуватимуть військовослужбовці ЗСУ першого року служби. Обіцяють і грошову одноразову допомогу впродовж кожного року, виплату грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб), професійне зростання та безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.
Строки військової служби для осіб рядового складу складають 3 роки, а для осіб сержантського та старшинського складу – від 3-х до 5-ти років. Наявний й 6-місячний контракт. Він надаватиметься для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію.
Військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога. Особи рядового складу отримують 8 мінімальних заробітних плат (11024 грн). Особи сержантського і старшинського складу – 9 мінімальних заробітних плат (12402 грн), а особи офіцерського складу – 10 мінімальних заробітних плат (13780 грн.).
Також, починаючи з цього року військовослужбовцям буде виплачуватися доплата за перебування в зоні АТО у розмірі 3-х мінімальних заробітних плат (4134 грн).
Щоб стати контрактником, необхідно звернутися до Хмельницького обласного військового комісаріату (тел.: 097-967-5357 – підполковник Олег Попович, 067-381-08-20 – капітан Олександр Ставицький) та Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату (тел.: 067-673-12-86 – майор Руслан Мартинюк).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військова служба #контракт #ЗСУ #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...