• Головна
  • Хмельниччина націлена побороти корупцію (Фото)
10:35, 25 січня 2016 р.

Хмельниччина націлена побороти корупцію (Фото)

Антикорупційний тренінг у Хмельницькому цих вихідних зібрав найактивніших громадян Хмельниччини.
«Сила Майстерні в тому, що такі тренінги допомагають поширити антикорупційну практику та інструменти регіонально. Крім того, Майстерня активних громадян координує та організаційно підтримує таку діяльність в регіонах», – розповідає  координатор Майстерні на Хмельниччині, спікер тренінгу Альона Береза.
Відбір до участі у Школі пройшли учасники з Кам’янця-Подільського, Дунаївців, Волочиська, Нетішина, Славути, Старокостянтинова, Ізяслава та Хмельницького. Серед учасників учителі, адвокати, журналісти, представники політичної сили, представники комітету законності, а також організації захисту прав пацієнтів.
12573825_1031246560272386_3563133360581474393_n
Майстерні активних громадян – це річна програма антикорупційних практичних тренінгів з питань дієвих антикорупційних інструментів; практичних аспектів доступу до публічної інформації; антикорупційного законодавства; практичних аспектів журналістських розслідувань корупційних схем.
«Подібний тренінг буде у середині березня. Влітку учасники тренінгів зможуть представити свої роботи на Всеукраїнському форумі, – говорить  регіональний координатор проекту Майстерня активних громадян Віталій Жугай. – Сподіваємося, що країна незабаром очиститься від цієї скверноти (мається на увазі корупції – прим. редакції)».
Учасникам тренінгу впродовж дня розповідали як протидіяти та запобігати корупції, знайомили з антикорупційними положеннями законодавства, навчали доступу до публічної інформації, вчили як ефективно писати інформаційні запити та звернення, знайомили з державними та громадськими реєстрами та, звичайно, ділилися досвідом у викритті корупції.
Хмельниччина націлена побороти корупцію (Фото) (фото) - фото 1
«У нас хворе усе суспільство і його потрібно лікувати»,  – каже учасниця тренінгу, голова руху активної молоді Леся Маланчак з Красилова.
Не обійшлося без домашніх практичних завдань для кожного з учасників. Спікери та організатори наголосили на тому, що допомагатимуть учасникам у виконанні їх домашніх завдань, якщо буде необхідність та допоможуть у проведенні журналістських розслідувань, надаватимуть юридичні та методологічні консультації.
Наступні модулі тренінгів  будуть про доступи до фінансової інформації, виявлення корупційних схем, проведення антикорупційних журналістських розслідувань.
Нагадаємо, що уже завтра у Хмельницькому пройде регіональна дискусія практиків щодо протидії корупції. До 14:00 25 січня можна ще зареєструватися на участь у заході.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корупція #навчання #Хмельницький #Хмельниччина #Майстерні активних громадян
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...